Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny, vagy Brian?

Drugs Bunny, vagy Brian?

Figyelt kérdés

A testépítés/fitnesz/egészséges életmód témában írok között két karakteres egyéniséget látok, Drugs Bunnyt a Builderről, és Briant a Train With Brainről. A többi szürke egér. Még a LifeTilt Tomit lehetne említeni, viszont neki kicsit más a célközönsége, mint a másik kettőnek.


Bunny régóta a szakmában van, sokat letett az asztalra, sokat tett a sportért, de mostanában egyre zsémbesebb, idiótább és unalmasabb, csak önmagát ismétli, kezd kiöregedni. Brian még új, de rövid idő alatt igen sokan megismerték, jókat ír, kreatív gyerek, van benne fantázia.


Viszont úgy látom, ők eléggé szemben állnak. Bunny már fikázta az EV-ben Briant, Brian meg Bunnynak még nem ment neki, de a Buildert, meg Bunny sleppjét már beoltotta párszor. Ti melyiküket kedvelitek? Esetleg mindkettőt, vagy egyiket se? Szerintetek melyikük a jobb?



2014. dec. 22. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Brian-tól 1 cikket olvastam, az szörnyen szr volt szóval inkább Bunny.
2014. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Musclemore ***** válasza:
95%

Brian-t nemigazán ismerem.

Drugs Bunny nekem szimpatikus.

2014. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szergej55 ***** válasza:
65%
Ha a kettő közül valaki, akkor Bunny.
2014. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Briannak is van pár nagyon jó cikke, de a többi copy paste..
2014. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Bunny!
2014. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Briant nem ismerem, de Drugs Bunnyt én senkinek nem ajánlom.


az egy dolog, hogy elég primitív a stílusa és folyamatosan ellentmondásba keveredik magával, de nagyon felszínes a biológia tudása, az olvasottabb dietetikusok és szakértők csak röhögnek a cikkein, annyi butaságot ír.


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__6148..

2014. dec. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sowilo ***** válasza:
41%

Brian írásai nekem jobban tetszenek. Jobban tud írni, élvezetesebb olvasni. Hülyeséget meg még nem láttam, hogy írt volna.


Bunny is jó, bár hozzá kell egy bizonyos intelligenciaszint, ha fel akarjuk fogni, mit akar. Az egészen idióták addig jutnak, hogy "fúúj csúnyán beszél, jajj de bunkó, biztos ezzel kompenzál xy-t, fúj fúj buta testépítő, fúj". Aki egy kicsit fejlettebb szellemileg, de nem eléggé, az pedig félreérti minden egyes szavát, és olyan kérdéseket irkál ki, mint amit az előző válaszoló belinkelt. Ha még fa.szfej is hozzá, akkor még érvelni sem lehet neki, mert vagy félreért, vagy ignorál, vagy személyeskedik.

2014. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Sowilo, kicsit mintha ideges lennél. Személyeskedni azt tudsz, kár, hogy hozzászólásod teljesen értelmetlen és logikátlan.

ezzel a hozzászólásoddal jó nagy öngólt lőttél, de sztem annyi eszed sincs, h ezt észrevedd:).

te is erősíted azt, amit írtam, h bunny rajongói nagyrészt tanulatlan, idegbeteg emberek. semmi értelmeset nem tudtál írni, nem cáfoltál semmit, csak leírtál egy jó nagy blődséget : félreértik bunnyt. lol. tehát aki kijavítja bunnyt, mert ostobaságot ír ( pl. amikro azt állítja, h semmilyen vitamint nem lehet túladagolni, ami nyilvánvalóan nem igaz stb.), az csak félreérti:). hát hogyne. ennél azért jobbat is kitalálhattál volna.


az meg gondolom, nem zavar, h te is csak személyeskedtél, és nem érveltél, ha már azt írod, h zavar a személyeskedés és ha vki nem érvel. látom, a logika sem erősséged.


"Bunny is jó, bár hozzá kell egy bizonyos intelligenciaszint, ha fel akarjuk fogni, mit akar. "


:D

tipikus érvelési hiba. ha vkit/vmit nem szeretsz, akkor nem érted.


tudom, h fáj nektek, bunny-rajongóknak, de sajna bunny nem egy értelmes ember, hanem egy szög egyszerű, tanulatlan ember, akit azért tartanak, h az egyszerű tahó viselkedésével jó nagy reklámot csináljon az oldalnak. elvétve mond 1-2 értelmes dolgot, meg rengeteg hülyeséget mellé. ez a poén az egészben, h bunnyt pont a primitívsége miatt fizetik, ő pedig a rajongóival együtt saját magukat gondolja értelmesnek :DD

részemről ennyi, azért ha már fórumozol, megtanulhatnál érvelni, vagy érdemben hozzászólni, attól, h bunny-stílust nyomsz, még marhaság, amiket írsz.

2014. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

8-as az látszik, hogy téged jól elküldhetett a p1csába, különben miért lenne ennyire fontos neked, hogy itt pocskondiázd a bunnyt? Ha nem volt vele személyes dolgod, akkor minek írogatsz ide? Miért fontos ez neked?

Ne gyere azzal a kamuval, hogy te ilyen szent ember vagy és a közjó miatt zavar, hogy másokat félrevezet. Aki ennyire belemászik egy témába annak ez személyes érdeke, vagy túlon túl sok szabadideje van...

2014. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sowilo ***** válasza:
51%

Reméltem, hogy a bunny stílusban megírt kommentem miatt felkapod a vizet. Bevált. :D Írtam egy választ a kérdésedhez, amiben pontról pontra igyekszem megmagyarázni a félreértéseidet.


Ha már "érvelési hibákról" beszélsz, te ezt rendszeresen elköveted: [link]

2014. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!