Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny mennyi ido alatt...

Drugs Bunny mennyi ido alatt valaszol az edzo valaszol rovatban?

Figyelt kérdés
Feltettem egy viszonylag normalis kerdest, de valaszt meg nem kaptam
2014. dec. 11. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szerinte nem normális a kérdés akkor nem válaszol, esetleg ha olyan kedvében van írni fog valami baromságot, mint általában. Ha pedig valóban normális a kérdésed, akkor se biztos, hogy válaszol, mert több száz üzenetet kap naponta(állítólag).
2014. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Van hogy 3-5 nap, van hogy e-mailben érkezik a válasz, nem teszi közzé a weblapon.

Ha nem vagy szimpatikus neki akkor különféle díszítő jelzéseket is kapsz: b%zi, f%szfej, gy%kér, stb.


Személy szerint én nem bírom a stílusát, nem attól férfi/menő valaki hogy egy szövegben többször alkalmazza a sz%r és b%zi szavakat. De én nem is nagyon olvasom az írásait.

2014. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kb 4-5 üzenetet küldtem eddig neki,változó,hogy mikor válaszol.

Van,amikor pár nap,van amikor már pár óra után válaszolt.

Ajánlom,hogy tudj hozzá helyesen írni és értelmes kérdésben és értelmes hangnembe tedd fel a kérdésedet,mert ,ha nem,akkor ne lepődj meg,ha leszid :)

2014. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!