Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny, vagy Brian?

Drugs Bunny, vagy Brian?

Figyelt kérdés

A testépítés/fitnesz/egészséges életmód témában írok között két karakteres egyéniséget látok, Drugs Bunnyt a Builderről, és Briant a Train With Brainről. A többi szürke egér. Még a LifeTilt Tomit lehetne említeni, viszont neki kicsit más a célközönsége, mint a másik kettőnek.


Bunny régóta a szakmában van, sokat letett az asztalra, sokat tett a sportért, de mostanában egyre zsémbesebb, idiótább és unalmasabb, csak önmagát ismétli, kezd kiöregedni. Brian még új, de rövid idő alatt igen sokan megismerték, jókat ír, kreatív gyerek, van benne fantázia.


Viszont úgy látom, ők eléggé szemben állnak. Bunny már fikázta az EV-ben Briant, Brian meg Bunnynak még nem ment neki, de a Buildert, meg Bunny sleppjét már beoltotta párszor. Ti melyiküket kedvelitek? Esetleg mindkettőt, vagy egyiket se? Szerintetek melyikük a jobb?



2014. dec. 22. 15:04
1 2
 11/13 Sowilo ***** válasza:
Na, közben olvastam, azokat a bunny ellen szóló érveket nem te írtad. Akkor értelmezd át a kommentem ennek tudatában.
2014. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Bunny is jó, bár hozzá kell egy bizonyos intelligenciaszint, ha fel akarjuk fogni, mit akar. Az egészen idióták addig jutnak, hogy "fúúj csúnyán beszél, jajj de bunkó, biztos ezzel kompenzál xy-t, fúj fúj buta testépítő, fúj". Aki egy kicsit fejlettebb szellemileg, de nem eléggé, az pedig félreérti minden egyes szavát, és olyan kérdéseket irkál ki, mint amit az előző válaszoló belinkelt. Ha még fa.szfej is hozzá, akkor még érvelni sem lehet neki, mert vagy félreért, vagy ignorál, vagy személyeskedik."


Az a baj,hogy a Bunny típusú emberek nem akarják elfogadni,hogy látszik rajtuk,hogy kompenzálnak,így könnyebb a csökkent intelligenciaszint ürügyre hivatkozva leidiótázniuk az embereket.Ha igazolva érzi magában,hogy mindenki hülye f...sz rajta kívül,akkor nem kell szembenéznie saját magával,hiszen nem benne van a probléma...

Egyébként aláírom,hogy Bunny mond hasznos dolgokat is,és az emberekhez való hozzáállását is megértem részben.

2015. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tkodit ***** válasza:
100%
Brian szerintem nem egy nagy szám, viszont nem igazán tudom, hogy miért váltott ki ekkora felháborodást a két ominózus esete. A lifetilt-es csávó viszont szerintem egy köcsög. Semmi újat nem tud lerakni az asztalra, a kajái kép alapján is trék, azt meg volt szerencsém végignézni, ahogy edzi az embereket. Kezében telefon, ül a gumilabdán, közben két csaj bohóckodik p..nasúlyokkal. A nagy fitnesz-guru egy közepes fizikum összehozására nem volt képes, aztán posztolgatja magáról a beles fotókat. pfuj.
2015. jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!