Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A body. Builder miért tart...

A body. Builder miért tart ennyire a Train With Brain-től?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy állandóan vagy reagálnak rá, vagy majmolják. Amikor Brian megírta ezt a cikkét:


[link]


A builder megírta rá reagálva ezt:


[link]


Most kihozta nemrég ezt a cikkét:


[link]


Erre a Bodó Imi a legújabb, szilveszteri BBTv-ben ugyanerről a témáról beszél, ugyanazt mondja róla és ugyanazokkal a szavakkal (hétköznapi hősök).


És még sorolhatnám. Ennek mi értelme? Nem érzik ezt gáznak? Vagy ennyire félnek Briantől?



2015. jan. 5. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

kérdező, ne foglalkozz velük, egyszer én is kiírtam egy Drugs Bunny-s kérdést, és megállapították , hogy direkt ezért csináltam reget, meg én is voltam Briantől kezdve mindenki:)


rengeteg buta ember van itt testépítés témában.


„Hát nekem a beszélgetésből nem az jön le, hogy a Béla mekkora szellemi fölényben van.”


Kathi Béla sosem az eszéről volt híres, de ezzel nincs gond. Csak ugye azzal a bizonyos telefonos fenyegetéssel nagyon jól bemutatta a szellemi szintjét, szépen bohócot csinált magából, de ezt a fanatikus rajongói úgyse fogják elismerni, nézd meg Drugs Bunnynak is mennyi rajongója van még mindig., dacára annak, hogy egyre több butaságot hord össze és egyre alpáribb.


„És még sorolhatnám. Ennek mi értelme? Nem érzik ezt gáznak? Vagy ennyire félnek Briantől?”


persze hogy félnek. A BBuilder a vezető testépítő oldal Magyarországon, ez tény. Viszont az is tény, hogy ha hozzáértést nézzük, akkor sokkal jobb oldalak is vannak.

Drugs Bunny szaktudása pl. elég gyér, angolul elég rosszul tud, igazából semmi nem indokolja, h ő legyen a top testépítő szakértő Magyaroszágon. azért lehet az, mert nagy a szája, közönséges, és a sok egyszerű embernek ez tetszik.

ezért van az, hogy érdemi vitába sose mennek bele, hanem megpróbálják a kritikus ember személyét támadni alpári módon, így megőrizhetik vezető szerepüket.


Nagyon jó példa erre, amikor Tihanyi András (?) dietetikussal Bunny összerúgta a port vmi miatt, akkor Tihanyi érvelt, kiemelte néhány hibát a sárga kapszulából, Bunny meg csak T. kinézetén gúnyolódott. Náluk ez a szint.


Egyébként próbálják eljátszani, hogy mennyire nem érdekli őket a kritika, de elég rosszul csinálják.

2015. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!