Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit kell még edzzek hogy...

Mennyit kell még edzzek hogy kockás hasam legyen?

Figyelt kérdés

14/L

[link]



2015. dec. 31. 12:25
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Sokat, meg ahhoz normálisan kell enni. Egyébként sok ember nem képes egészséges életmóddal, megfelelő kalóriabevitellel hosszú távon fenntartani annyira alacsony testzsírt, hogy látszanak a kockái, főleg nők esetében.
2015. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az izom is kevés szerintem, a testzsír nem olyan sok! Nyárra lehet belőle kockahas ha erre vágysz, de én se erőltetném.

Genetika amúgy. Nekem van egy ismerősöm, akinek nő létére egész évben kockahasa volt, pedig némi hasprésen és spinningen kívül semmit nem csinált.

2015. dec. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja,igazuk van a többieknek.
2015. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Kéne egy olyan étrend amivel kalóriaminuszba tudsz menni, mert ha nem vagy kalóriaminuszban akkor edzhetsz életed végéig, akkor sem lesz kockás a hasad. Szóval többnyire az étrenden múlik a dolog.
2015. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szernitem, ne akarj jobbat ennel.
2016. febr. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kb 3-4 honap edzes elegendo elvileg foleg ha soha nem csinaltad,es dieta

De ahhoz nagyon szigoru dieta kell,kaloriadeficitben kell lenned,szamolnod kell a kajat es a szenhidrat is fontos h alacsony legyen

Hiaba edzed halalra magad,ha van zsir rajta,lehet izmos lesz de nem fog latszodni jo etrend nelkul

2016. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!