Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kockás hasú lányok! Titeket...

Kockás hasú lányok! Titeket mi motivál?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, mi motivál titeket, hogy izmosodjatok, milyen cél vezérel és hogy szerintetek túlzásba lehet e esni. Nemet kort is irhattok! :)

2015. okt. 8. 02:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyan az ami a srácokt jól néz ki ennyi f19
2015. okt. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Én a párom miatt kezdtem el edzeni, hogy vonzóbb legyek számára és olya annyira megszerettem az edzést, hogy most már imádom csinálni. Az sem érdekel, ha fáj és szenvedni kell vele. Lett egy célom, hogy "kigxúrjam" magamat, de izlésesre, nem izomaggyá. És talán tenisz edző vagy személyi edző szeretnék lenni, ezért kellene a kigyúrtság. Szóval a jelen és a jövő motivál. De én nem tudnék létezni sport és edzés, szenvedés nélkül az biztos :D

És még az is motival, hogy imádom a testemet (nem egoistáskodok), azért mert szeretem, hogy formálhatom, ahogy csak akarom (persze kemény edzéssel) és megszeretném nézni mi a max amit kitudok hozni magamból :)

2015. okt. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Általában semmi,csak olyana genetikájuk.
2015. okt. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha motivációt keresel, akkor ez nem a te sportod. én azért edzek, mert imádom csinálni. a jó kinézet csak mint egy jutalom, vagy kis plussz.
2015. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aha
2015. okt. 8. 22:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenki kapott zöld kezet, de a kérdésből azt hittem ki lehet találni hogy pl nem a genetikailag kockahasúakra gondoltam. És miért ne motiválhatna hogy változtatom a jó irányba? több erőm energiám lesz, engem motivál, de a kérdés nem ez volt.
2015. okt. 9. 00:43
 7/11 anonim válasza:
#2-es vagyok. Én egyáltalán nem a genetikailag kockahasúak közé tartozok, hanem kemény edzéssel értem azt el. Miből bontad le azt a következtetést, hogy aki válaszolt az mind genetikailag ilyen? Szerintem a kérdésedre mindenkitől megfelelő választ kaptál. Vagy ha nem, akkor rosszul fogalmaztad meg a kérdést. Nem értem mi a problémád.
2015. okt. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#3-as válaszolónak szólt, a te válaszod teljesen a kérdésemre válasz!
2015. okt. 9. 08:49
 9/11 anonim ***** válasza:
"És miért ne motiválhatna hogy változtatom a jó irányba?" félre értettél. én azt irtam, hogy ha neked mitováció kell ahhoz, hogy edz, akkor gáz van. szóval hogy ha semmi kedved edzeni meg nem élvezed az egészet, és videókat meg más emberek fejlődését kell nézned ahhoz, hogy rá vedd magad, az nem az igazi
2015. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

túlzásba nem lehet esni :)

L

2015. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!