Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek vele hogy ne...

Mit tegyek vele hogy ne legyen nagy?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a négyfejű combizmom,nagyon izmos a combom és nagyon idegesít, nem tudok akármilyen nadrágot felvenni mert nagyon látszódik és nekem nem azt tükrözi vissza hogy dicsekednem kellene vele míg mások ezt mondják..én csak normális lábakat szeretnék és nem tudom h lehetne megoldani ezt :(( aki tudna segíteni valamilyen edzésprogrammal vagy bármivel az írjon! 19/L

#combizom #musculus quadriceps femoris
2015. dec. 21. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Edzel rá? Hogyan?

Visszaveheted a terhelést, vagy sok ismétlés szám, kis súly kombinációt is kipróbálhatod, akkor szépen leépül.

Mennyi fehérjét eszel? Lehet, hogy azt is csökkenteni kellene.

Emellett én a kardiót is javaslom.

2015. dec. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Popsira próbálj izolációs gyakorlatokat sokat. Egy idő után arányok miatt nem tűnik majd olyan nagynak, de őszintén mint pasi mondom hogy NAGYON JÓ a szép izmos női comb. A piszkafákkal nem sokan foglalkoznak.


Szoktam is mondani hogy nagyon jól néznek ki a jányok ruhában, de én jobb szeretem, ha akkor néznek ki jól amikor nincs rajtuk se ruha se smink :)

És bántani nem akarok senkit, de a vékony lányokat nem szeretem.

2015. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülnék egy ilyen problémának. Ha tényleg izomból nagy a combod tényleg csak az arányosságodon lenne célszerű dolgozni, ahogy a többiek is írták. Mi férfiak azért legtöbben valóban szeretjük a jó formás combokat nem pedig a piszkafa karót.
2015. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Nem nagyon hinném, hogy naturálban lehet túl izmos egy női comb. Inkább zsír szokott lenni. Ha mégis izom, akkor ne eddz rá annyira + több brutál kardio, azzal még izmot is veszthetsz, de kár lenne érte.:)
2015. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!