Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Salátából és káposztából...

Salátából és káposztából mehet diéta idején bőven?

Figyelt kérdés

Vettem tegnap egy 200g-os ilyen kevert saláta packot, kis mustár, kis majonéz, só, bors, caesar salátaöntet és csirkehús sütve. Isteni volt. Elterveztem, hogy mindig ezt fogom enni. Szóval mehet a káposzta és fejes saláta + ugye paradicsom tonna számra? Eddig csak uborkát, hagymát, paradicsomot ettem a kajáim mellé, de így sokkal jobb. Szóval, mit gondoltok?

Másik dolog, ha van valami kis dolog, amivel felszoktátok dobni a kajáitokat, nyugodtan írjátok le.


2015. dec. 12. 20:50
1 2
 11/12 Cortez70 ***** válasza:

10g tömèny cukor.... keményen hangzik. :)

Mutatok neked olyan embert aki pizzàt tol szinte minden nap, csokit zabál és brutàl formában van. Vagy én is elég sok sütit leküldök mostanàban, de mégis elég szàraz formàban vagyok 44-es karral. Szóval nem kell ezt túlparàzni. Aki nem teheti az figyeljen oda. De ne kongassunk màr pàr gramm cukor miatt vészharangot. Peace. :)

2015. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Káposztával vigyázzmert a gyomroddal kitud babrálni. Egy hétig énis azt ettem napi 4x és az lett a vége hogy egy hétig gyomorgörcsöm és hasmenésem volt.
2015. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!