Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés,...

Saját testsúlyos edzés, valami tanácsok? :S

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egyszerűen már nem látom értelmét.

Teljes testedzést csinálok, a probléma viszont az, hogy már több hónapja ugyan azokkal az ismétlésszámokkal, egyszerűen nem érzem, hogy erősödnék, néha már a szokásos ismétlésszámokat sem bírom végigcsinálni.



2015. nov. 29. 16:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Vagyis nem sok, hanem magas, bocsi, hülye vagyok már.. :D
2015. nov. 29. 22:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem is az, hogy sok, hanem monoton. Létezik csomó fajta fekvő, cserélgesd. Szűk, normál, széles, tapsolós, extra lassú, feltett lábas, mell érintéses, hindu, súllyal nehezített, gyakorolhatsz az egykezes fekvőre, stb. Ha utánanézel, tuti találsz egy csomó érdekes variációt. Ezek mind egy kicsiben mások, mindegyik egy kicsit máshogy dolgoztat meg. Sokkal jobban fogsz fejlődni, és élvezetesebb lesz az edzésed.


Ja, és ez nem csak a fekvőre vonatkozik. Guggolásból, húzódzkodásból, egy szó mint száz: minden mozgástípusból kismillió formát gyakorolhatsz. :)

2015. nov. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

A szűk, a normál, és a széles fekvő az nálam alap. :D Azt csinálom mindig, az egykezes fekvő is megy, csak nem tudom mennyire jó az, mármint ahogy csinálom. A muscle up is megy már, csak sajnos azt még most nem tudom hol csinálni.

Lehet kellene tényleg egy kis változás már ebbe az egész edzésbe. :D

2015. nov. 29. 23:14
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak a para az, hogy ha több fajtát csinálok, akkor már lehet osztott edzésterv kellene, mert már így is általában minimum 1,5, néha már 2 óra az egész. :/
2015. nov. 29. 23:18
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem kell minden alkalommal mindet. Csak variálj néha. :)
2015. nov. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!