Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnék hatékonyabban...

Hogyan tudnék hatékonyabban izmosodni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már kb fél éve járok edzőterembe, heti 3x, edzek mellkasra, hátra, bicepszre és ritkábban hasra. Úgy szoktam csinálni, hogy egy edzésnap alatt a felsoroltakbol mindet csinálok (ugye a hasazást nem mindig). Egyik nap mondta egyik ismerősöm, hogy jobb lenne, ha egyesével csinálnám a gyakorlatokat, hogy pl. hétfő csak bicepsz meg edzhetnék tricepszre is, szerda csak hát meg has is lehetne, pénteken meg csak mellkas. Szerintetek jobb lenne ez a fajta edzés? Ha igen, miben változtassak, esetleg valami edzésterv a hatékonyabb izomnöveléshez? 75kg vagyok, 188cm, szóval nem vagyok valami testes, heti 4x fociedzések is vannak, plusz a hétvégi meccs. Szoktam kondi után fehérje port szedni, vízzel bekeverve. Esetleg valamit még tudnátok ajánlani, hogy könnyebb legyen az izmosodás? Ne kíméljetek a 2 oldalas válaszoktól, kíváncsi vagyok minden ilyen véleményre, előre köszönöm!

2015. nov. 9. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Oszt a láb hol marad? A kamrába?
2015. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is osztott edzéstervem van

tehát 1 héten ne edz 2x ugyan arra az izomra,adj időt neki regenerálódni

ha meg állsz a fejlődésben ,legalább is én megálltam akkor szedtem kreatint,teljesítménynövelő,többet fogsz bírni emelni

2015. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

gyurosnak igaza van,minden izmot meg kellene edzeni mert kesobb aránytalan lesz a tested

nagyon szar amikor vekony labaid vannak ,felső tested meg egy hulk

lány vagyok de azert nyugodtan kerdezz

2015. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sargakapszulat olvasd el (neten fenn van ingyen, tobb mint 2oldal) es abbol mindent megtanulhatsz am meg etrended nincs de taplalek kiegeszitot hasznalsz? Nem tul logikus...
2015. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ugy 100 oldal csapd mellé a powerbuildert is csak h ne tudjál dönteni az ugy 130 akkor meg mát arnold könyvét is az ugy 800 oldal 1000 oldal nem olyan sok
2015. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, hogy focizol, de én is gyaloglok s az kicsit sem olyan, mint a lábedzés... Azt meg nem mondom, hogy vajon a vállad mennyit kap, de kicsit hiányosnak tűnik ez így.

Szerintem ha már edzel, olvass utána, ne ilyen fél évig nincs láb és akkor ismerős mond valamit stílusban nyomd. S persze jó étrend nélkül felejtsd el a hatékonyságot.

2015. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ICF 5x5+ kaja.Nősz majd,mint a gomba.
2015. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy focistának nem biztos, hogy pl. az ICF 5x5 olyan nagyon remek ötlet,illetve a nagy izomtömeg felépítése. Neked robbanékonynak kell lenned és gyorsnak. Persze foci mellett is lehet egy esztétikus szálkás tested, de egy szint után a testépítés és a foci üti egymást. Teljesen más fizikumot kíván mindkettő.
2015. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!