Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Paul coach wade csak az izom...

Paul coach wade csak az izom című könyvét olvasta már valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Pdf-be,vagy scribd-en fönt van már?Mert pénzt nem adok érte csak ha tényleg jó,mint az 1-2es könyv.
2015. szept. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sowilo ***** válasza:
9%
Ha neked a fegyencedzés 1-2 megüti azt a szintet, amit már "jó"-nak titulálsz, szerintem nyugodtan vedd meg ezt is. Azoknál egyszerűen nem lehet ótvarabb könyvet írni az edzésről, biztos vagyok benne, hogy ez sem az.
2015. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sowilo milyen kivetnivalót látsz az egyes kettes könyvben? Az egyetlen ami számomra is idegesítő volt az az , hogy nagyon leszólja a súlyzós edzést. De ez mellett egy egész jó rendszerbe szedték benn a gyakorlatokat. Belőlük tanultam meg egykezes fekvőzni, meg lemenni hídba :D

Vagy ha esetleg tudnátok jobbat ajánlani, annak is örülök.

2015. szept. 24. 11:14
 4/6 Sowilo ***** válasza:

Egy több oldalas cikket tudnék írni róla, mekkora szellemi fertőt okozott a fegyencedzés az átlagember fejében. Erre inkább nem is térnék ki, a könyv undorító marketingstratégiája túlságosan komplex ahhoz, hogy egy ilyen kommentben kifejtsem.


Az edzés része viszont egyszerűen igénytelen és komolyan vehetetlen, tehát ha ezért akarja valaki megvenni, fölösleges. Egylábbal guggolni, egykézzel fekvőzni nem nagy mutatvány, kb. minden második kicsit sportosabb tinédzser képes rá első próbálkozásra. Majd ha az egykezes húzódzkodást, vagy a zászlót tanulod meg ebből a könyvből, az lesz érdekes... csak mert lehetetlen. Hibás a progresszió, ilyen módon ezeket a gyakorlatokat nem lehet elsajátítani. Teljesen másfajta megközelítésre van szükség.


Mindenki azzal érvel mellette, hogy nagyon jól össze vannak szedve a gyakorlatok. Elmondom, hogy nincsenek, a többi hasonló könyvhöz képest. Példának bármelyiket felhozhatnám, mivel csak jobb könyvek vannak a piacon. A személyes kedvencem a building the gymnastic body c. alkotás. Na, ott már tényleg össze vannak szedve a gyakorlatok, mivel egy tornász edző írta, nem valami magát börtöntölteléknek hazudó marketinges csapat.

2015. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a könyv ötletet, utána nézek.
2015. szept. 25. 23:04
 6/6 A kérdező kommentje:
No megvettem a könyveket. Amit ajánlottál sokkal szakszerűbben írja le a dolgokat, viszont a Csak az izomban is találtam hasznos gondolatokat.
2015. okt. 4. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!