Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég sovány vagyok, hogyan...

Elég sovány vagyok, hogyan tudnám növelni az izmomat? Többi lent!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 174-175CM vagyok..a lábam az elég izmos mivel feszt futok edzéseken meg amikor kimegyünk ismerősökkel focizni,na de ez nem fontos,régen csináltam fekvőtámaszt meg egyébb izom növelő gyakorlatot(itthon,súlyzók nélkül) kb 3 hónapig,de semmit sem vettem észre magamon,nem vagyok gyenge mert edzésen vannak olyanok akik izmosabbak de viszont én bírom legtovább fekvőtámasz pocizicióban tartani magam reszketés és egyébb fájdalom nélkül,de akkor is szeretném növelni az izmom méretét mert engem nagyon zavar az,hogy a lábam nagyon izmos de a karomon meg semmi. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. szept. 22. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Konditeremről hallottál már ahol súlyzók vannak.? ennek nézz utána és a tömegnövelő étrendnek.
2015. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hallotam :) De nem szeretek oda járni,itthoni edzés érdekelne leginkább :)
2015. szept. 22. 20:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyrészt a kaja dönt a fejlődésedben! Szénhidrátot napi 5-6g*ttkg, fehérjét 2g*ttkg-ot egyél. Szóval ha pl. 60 kg vagy, akkor 250-300g CH-t (szénhidrátot) és 120g fehérjét kell bevinni a szervezetedbe! Hogyha nagy izomtömeget akarsz felhalmozni a testedre, akkor inkább a súlyzós edzés-t ajánlom. Ha nem szeretnél olyan nagy izom tömeget, akkor a fegyencedzés-t ajánlom neked vagy a street workout-ot. Nem azt mondom, hogy ezzel az utóbbi kettővel nem lehet izmosodni nagyon, de a súlyzós edzés sokkal hatásosabb. Az utóbbi kettő inkább olyan, hogy tudj csinálni menő gyakorlatokat a testeddel. Csak állati eredetű fehérjét vigyél be a szervezetedbe. pl. csirke, sovány túró, Cottage cheese, tonhal, marha, tojás stb.

Húsoknál lényeg, hogy sovány húsok legyenek.

Szénhidrátot ezekkel pl.: zab, rizs, TK kenyér, pufi rizs.

Ha a súlyzós edzést választod, akkor teljes test átmozgató edzéseket csinálj, heti 3x kb 1-2 hónapig. Fegyencedzésnél is csinálhatod teljes átmozgató-ban. De inkább nézz edzéstervet! Olvasd el a sárga kapszulát és az alapismereteket. Google-ban az első! Sok sikert!

2015. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lazar Novovic.. :D
2015. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 totolala ***** válasza:

A futást nem lehet összehasonlítani egy súlyzós lábedzésel..


Egyébként ha tömegelni akarsz, tömegelő edzésterv kell + rengeteget zabálni, esetleg tápkieg, fehérje..


Ja.. És muszáj lesz eljárni edzőterembe.

2015. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne muszáj konditerembe járnia?
2015. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ott vannak gépek amik mondjuk az adott testrészt dolgoztatják meg?Ha nem is jár le edzőterembe legalább menjen le a hintához a játszóra és húzódzkodjon..
2015. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fegyencedzest is csinalhatja otthon.
2015. szept. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Húzüdzkodni, tolódzkodni kellene meg fekvőzni, ha nem akarsz súlyzózni. Ha nem akarsz spécin kiszámolt étrendet, akkor szimplán sok húst eszel meg zöldséget és rizst, minimum napi 3-4 rendes étkezés legyen. Kétszer elmész futni.
2015. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! ^^ :)
2015. szept. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!