Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan terméket keresek, ami...

Olyan terméket keresek, ami segít a fogyásban és mellette tudom az izmomat növelni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázni szeretnék, de nem szeretnék az izmomból veszíteni, sőt inkább növelném. Rendszeresen sportolni fogok mellette.

Nem vagyok jártas az ilyenekben tud valaki valami jó terméket, ami használ is és megfizethető áron van?

20/L



2014. jan. 11. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja, szteroidnak hívják.
2014. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én konkrét márkára/névre gondolok
2014. jan. 11. 21:52
 3/6 anonim válasza:

Én diétás fehérjeturmixot használok, Biotech terméket, de nem a márka a lényeg, hanem a megfelelő fehérje és szénhidráttartalom. Ez teljes áron 5000 körül van, a Tesco-ban most akciós, 2700-ért meg lehet venni.

Pont arra való, hogy ne az izmodból fogyjál első sorban.

2014. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Synyster1993 válasza:
-.- sztem meg tessék a sovány húsra és zöldségre ráállni ezt nevezik szálkásító diétának emberek... szénhidrátból vissza fehérjéböl fel és ne végy semmi maszlagot csirkemell saláták hal, garnéla, fehér hús !!!! bátran amennyi jól esik
2014. jan. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 12. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolód voltam.


Azt hittem érted, de nem írta le utánam egyértelműen senki.


Nem létezik ilyen termék, esetleg csak a szteroidok.


Az se mindegy milyen mozgással akarod az izmaid növelni. Futástól nem leszel izmosabb.

2014. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!