Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb az osztott...

Melyik a jobb az osztott edzésterv, vagy pedig a teljes testes edzés?

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Maga az osztott és osztott edzés között is rengeteg különbség lehet, így aztán nehéz ezt megválaszolni... a klasszikus sárga oldal által terjesztett, 3napos osztott minden izomcsoportot heti egyszer megedzős dolog szerintem egy faxság...

de pl lehet hst edzést is csinálni felső-alsó AB napra bontva, heti 6 alkalommal és ez is osztott... de lehetne variálni sok edzésmódszerrel sokféleképpen :)

szóval azt nem merem kijelenteni, hogy bármelyik jobb lenne a básiknál, de teljes test, illetve alsó felső, vagy húzó-nyomó bontásokban sokkal több fantáziát látok, mint a sárga oldalas 3napos osztottban...

Én azért nem csinálok osztott edzést, mert én szerelmes vagyok a hst-be és alsó felső bontásban az heti 6 nap lenne, arra pedig lenne időm, csak kedvem nincs hozzá :)

2015. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!