Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő ez az edzésterv...

Megfelelő ez az edzésterv tömegnövelésre?

Figyelt kérdés

2 hónapja edzek heti 3 alkalommal. Eddig ezt az edzéstervet használtam:


1.nap:

-mellnyomás gépen (27,5kg):4x10

-tárogatás (25kg) 1x12, 3x10

-T-rúdas evezés (5kg) 1x12, 3x10

-lehúzás szélesen vállhoz (35kg) 4x10

-hiperhajlítás padon, rúddal: 1x15, 1x12, 2x10

-Arnold-nyomás kézisúlyzóval (6kg) 4x10

-hasprés gépen (32kg) 3x20-20-20


2.nap:

-kalapács bicepsz kézisúlyzóval (7,5kg) 4x8(+2x6 csak bal karral, mert az gyengébb)

-tricepsz padon saját testsúllyal: 1x15, 1x12, 2x10

-lábnyújtás combfeszítő géppel (20kg): 1x20, 1x15, 1x12,1x10

-lábhajlítás gépen (25kg):1x20, 1x15, 1x12,1x10

-lábtolás gépen (20kg): 1x15, 1x12, 1x10, 1x8

-vádli állva (25kg): 4x10

-hasprés gépen (32kg: 3x20-20-20


1.nap:-II-


170 cm vagyok és 59 kg. Protein Smoothie 26g-os fehérjeitalt szoktam inni. Erre a célra érdemes lenne Scitec Jumbo-t szedni?


Kérem, lehetőleg tapasztalt testépítők válaszoljanak!

16/F


2015. szept. 12. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegészítés:extrém ektomorf testalkatú vagyok.
2015. szept. 12. 18:54
 2/5 anonim válasza:
0%
Csak sajnálni tudom azokat a srácokat akik azon szoronganak hogy elég izmosak-e már-már olyan lányos hiszti ez, nézegetik magukat a tükörben, feszítenek és mindig vékonynak és nyeszlettnek látják magukat.Kár hogy mindenki ezt csinálja nekem tetszettek az átlagos testalkatú pasik akikbe nem volt kódolva ez a fajta lányos hiúság mint a mostaniakba.Azért a 16-17 éves srácok elgondolkodhatnának azon hogy a lányok miért a 10 évvel idősebbek választják ,azért mert abban a generációban talán maradt némi férfiasság.
2015. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló, te teljesen hülye vagy. Semmi ilyenről nincs szó, a srác csak edzeni szeretne. Tudod van aki focizni szeret van aki számítógépezik, van aki meg edz. Nem tudom mi a gond ezzel, mindenkinek van valami személye. Semmi baj nincs azzal, ha valaki erősebb, egészségesebb akar lenni. Zabáljon chipset meg nézzen 24/7-be tévét? Tudod van akinek vannak céljai és elhatározza, hogy eléri és bebizonyítja a hihetetlen ostoba embereknek, akik vissza akarják húzni, hogy még létezik az akaraterő fogalma! A kérdésben meg nem volt semmi rinyálás, az meg teljesen normális, hogy egy fiú erős akar lenni. Tudod vannak akik törődnek magukkal, felhozzák a gyengéiket, a többiek meg csak állnak a sorban a sajnálkozó pultnál, ahol még több negativitást osztogatnak és csak mutogatnak. A világ az erőseké, akik tesznek a céljaikért és kitartanak, elérik amit akarnak.



Kérdező, jó az edzéstev, A Jumbot hanyagold. Étrended legyen és ne foglalkozz azokkal, akik vissza akarnak húzni. Te csak törj előre a cél felé!

2015. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"Kedves" válaszoló! Sajnálom, hogy szövegértelmezési problémákkal küzd, és nem sikerült megértenie a kérdést, különösképp az utolsó mondatát.
2015. szept. 12. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia

Az edzésterv nagyon rossz, első napo mell, hát, váll, has az rettenetesen sok

Ide elég lenne egy mell, tricepsz, has maximum.

Én tudnék írni neked egy frankó tömegnövelő edzéstervet 3 napra lebontva, ami fejlődés szempontjából jobb, mint amit írtál magadnak.

Csak írj bátran privátban.

Turmix ügyben kerüld a jumbot, inkább vegyél a biotechtől egy Hyper Mass 5000-et, ami gadaságosabb, és sokkal jobb.

Ha nem akarsz kész tömegnövelőt venni, akkor adhatok keverési tanácsokat is:D

2015. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!