Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 105kg vagyok, szálkásítok,...

105kg vagyok, szálkásítok, súlyzós edzésben nem haladok ez ugyi a kevés kaja miatt van?

Figyelt kérdés

Nem ez a kérés, de nem engedte a túl sok karakter miatt :) szóval 105kg vagyok szálkásítok emiatt nem haladok felfelé a súlyokkal, pl fekvenyomást 30kg-al kezdtem, 50 ig eljutottam 8ismétléssel, de tovább nem fejlődök egyszerűen 9. ismétlésnél már bukás lenne, viszont azt vettem észre, hogy a 15kg-os cementes súlytárcsáim egyesével rettenetesen könnyűek lettek, ez attól van, hogy erősödtem? és ha majd számításaim szerint junius-julius környékén elkezdhetek tömeget növelni, akkor ugye majd megindul az erősödésem és tudok majd célba venni nagyobb súlyokat is?

amúgy 125kg-ról kezdtem a szálkásítást májusban...



2015. szept. 11. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi kg-osan tudnál még erosodni. Milyen az edzésterved?
2015. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell 9 ismétlés 5öket nyomj ha erőben akarsz fejlődni.
2015. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az erő az 1-9 ismétlésig jön. Amint elérsz tízig onnantól inkább izom meg állóképesség lesz.
2015. szept. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!