Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valójában fogyasztanak e a...

Pszicho88 kérdése:

Valójában fogyasztanak e a testsúlyból, a sportteljesítmény fokozók, vagy edzés előtti szerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja elkezdtem szedni edzés előtti szereket.

Először az Attack -ot és most a Powerd -et.

Mióta szedem ezeket azóta nem hízok semmit sem. Ennek már 3 hónapja és csak stagnál a súlyom napi 5-6-7 ezer kalória bevitel esetén is. Megvan a napi fehérje és szénhidrát bevitelem.

Az eladó a boltban kihasználta a hozzá nem értésem és, hogy nincs időm ezzel foglalkozni, utánajárni a munka mellett és az Attack után a Powerdet ajánlotta, amiben később néztem L-Carnitin van, ami zsírégető. Egyébként látta rajtam, hogy nem akarok fogyni és mondtam is neki, mégis azt adta el.

Egyébként a nap folyamán, onnantól, hogy beveszem a powerd-et érzem, hogy égeti a kaját a testemben és folyamatosna éhes vagyok tőle, nem szűnik meg az éhségérzet. El lehet ezt adni valakinek, vagy öntsem ki a szemétbe?


A Scitec Nutrition termékekben iszonyatosan csalódtam.

Az összes terméküktől, fehérjéiktól kiütéses leszek. Vagy a karomon, vagy az arcomon, vagy a hasamon, mellkasomon jönnek ki tőle a kiütések, apróbb pattanások, bőr pirosodások. A 100% whey Protein terméküktől hetekig mandulagyulladásom volt és az alkaromon kiütések jöttek ki, gyengítette az egész immunrendszerem. A 100% Beef Proteinjük iszonyatosan rossz ízű és rosszul oldódó volt.


Tud valaki ajánlani olyan terméket, céget, ami nem tömi tele savakkal, mérgekkel a tápkiegjeit és tömeget növelni is lehet a termékeiktől?


A Stillmass -t ismerem és jónak tartom.

Esetleg valami más ötlet?



2015. szept. 1. 00:59
 1/9 A kérdező kommentje:

A másik dolog, ami még elgondolkodtató.

Hiába vesz be valaki edzés előtt ilyen szereket, ha nincs meg a kellő szénhidrátbevitel és energia.

Jók lennének ezek a szerek szénhidrát mellett és úgy ha nem lennének tele különféle savakkal, ízfokozókkal, mérgekkel. Olvastam ma a tesztoszteron.hu oldalon, hogy érdemes edzés előtt és közben is inni, na meg utána is szénhidrátot. Előtte 50, közben 50 és utána 100 g -ot.


Nekem a boltban edzés előttre lassú szénhidrátot ajánlottak, de szerintem hülyeség, hiszen a gyors az pár percen belül hat és pont az edzés alatt fejti ki hatását.

Tudtok ajánlani jó szénhidrátot edzés előttre és közbenre?

Milyet érdemes venni? Amiben kevés a cukor, vagy amelyikben sok?

2015. szept. 1. 01:13
 2/9 *Glissade* ***** válasza:
Én a helyedben teljesen elhagynám a táplálékkiegészítőket.
2015. szept. 1. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5-6-7ezer kalória? Mese habbal...
2015. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Musclemore ***** válasza:
Szerinted kinek fér bele az étrendjébe 200g ch edzésenként?
2015. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha bármi komolyság van a kérdésedben amit kétlek, akkor kezd ott a tömegnövelést, hogy 01:00kor mikor a növekedési hormon termelődne a szervezetedben, nem kamukérdést írsz gyk-ra, hanem már legalább 4 órája alszol...
2015. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A 100% whey Protein terméküktől hetekig mandulagyulladásom volt..."



:D :D :D :D :D

2015. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, hátha leesik valami:


[link]

2015. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nos a teljesítmény fokozòk,valòban energiát szabadìtanak fel a testben. Ezzel együtt szerintem, mert Ìgy. Logikus gyorsítják az anyagcserét, tàpanyagfelhasznàlàst. Ràadàsul sok tele van koffeinnel,
2015. szept. 1. 12:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Aki nem eszik reggel, annak érdemes annyi szénhidrátot bevinni. Talàn ha van energia nem az izomból fog lebontani a test. Hàny ember iszogat edzés alatt szénhidrátot? Mindenki a fogyasztó pörgető szereket nyomja.
2015. szept. 1. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!