Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét igyak?

Milyen fehérjét igyak?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdenék edzeni, de fogyni is szeretnék (165 cm, 60 kg). Edzés mellett rendszeresen biciklizek, az iskolában minden nap van testnevelés és az étkezésre is odafigyelek. Eddig nekem a biotech usa 100% whey proteint ajánlották, de nekem ez elég drága. Milyet ajánlanátok? A válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 31. 19:47
 1/5 Tibor8815 válasza:
Az Scitec 100% Whey protein. Ha eredményt akarsz elérni akkor ez egy drága, sok időt és odafigyelést igénylő tevékenység. Minek akarsz fogyni?? Előbb pakolj magadra annyi tömeget, izmot amennyit csak tudsz nem számít ha nem látszanak a kockák mert eltakarja egy kis zsír. Majd ha már 70kg leszel akkor ráérsz diétázni és kardiózni, hogy látsszon is ami a zsír alatt van. De az hosszú folyamat. Ha csak fogyni szeretnél és vékony maradni akkor vegyél fehérjét. Protein Power BioTech USA ez olcsóbb mint a scitec. És olvasd el a Sárga kapszula című könyvecskét. Online is van!!
2015. szept. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

teljesen mindegy. Nem ezen múlik. Diétában amugy minden jellegü proteinnek megvan az előnye.

bemész az első tápkieg boltba, megveszed a legolcsóbbat és jó lesz.

2015. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Stilmass Whey 80 Powder.Ez az egyik legolcsóbb.Jóval olcsóbb a Scitec 100% Wheynél.Én mindkettőtt ittam,a Scitec kicsit finomabb,de nem érdemes emiatt a drágábbat venni.
2015. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért szeretnék fogyni, mert van egy kis pocakom. Még egy kérdésem lenne, mégpedig az hogy mikor, milyen időközönként igyak fehérjét? Vennék egy 500 grammos kiszerelésű biotechusa 100% whey proteint, de jó lenne ha minél tovább kitartana.
2015. szept. 1. 20:48
 5/5 clint ***** válasza:
De minek? A protein az olyankor lehet segitség ha van egy bizonyos izomtömeged már... Különben felesleges. Egyél tisztán, több fehérje, kevesebb szénhidrát( az is minőségi) kevés zsír és mozgás...
2015. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!