Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elhagyom a kardiót, és...

Ha elhagyom a kardiót, és csak súlyzós edzés marad, az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másodéves leszek az orvosin, de továbbra is megpróbálok járni edzőterembe heti 3x. Alakformálás a célom, és személyi edzővel edzek. Most még van időm a kardióra is, de akkor már nem lesz... Örülök neki ha belefér a heti 3. Probléma, ha elhagyom a kardiót?


2015. aug. 31. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem kérdezed meg a személyi edződet efelől? Azt sokkal jobban tudja talán.
2015. aug. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Másodéves leszek az orvosin, de annyi fogalmam nincs, mire való a kardió edzés, csak úgy csinálom...

Remélem külföldre mész dolgozni, nem szeretnék a páciensed lenni.

2015. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 EmiEmii ***** válasza:
100%

Én első tömegelésem alkalmával csak súlyzós edzést végeztem, de a végére már nem volt túl kellemes lépcsőzni meg ilyenek. Május óta szálkásítok, volt kardió és intervallum edzés is, és sokat javult az állóképességem.


Ha hosszú kardiókat nem is, legalább heti 2x 20 perc intervallum edzést próbálj meg szerintem beleszorítani az idődbe, hogy az állóképességed megmaradjon és ne fulladj ki hamar.

2015. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Második: Tudod kedves válaszoló, tudom, mire jó a kardióedzés. Nem azt kérdeztem, hogy mire jó :DDDD De nem tudom neked mi a foglalkozásod, remélem szövegértés az nem kell hozzá. Azt kérdeztem probléma-e, ha elhagyom.
2015. aug. 31. 14:48
 5/13 anonim ***** válasza:

és ezt mi mondjuk meg egy orvostan hallgatónak?

igen probléma...

2015. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Soha nem kardióztam tömegelés közben, állandóan 20-30 másodperc körül tartottam a pihenőidőket és nagyon magas intenzitás így nem is éreztem rá szükséget soha :)

2015. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Figyelj, én nem voltam veled tapló, nem tudom miért kell idejönni oltogatni. Amúgy bunkókám, ha éppen tudni akarod, akkor másodéves tananyag az élettan, ahol a test normális működéséről tanulunk részletesen :) De azt megfigyelted már, hogy a kérdésemre még mindig nem sikerült válaszolnod? Tudom, nagyon megerőltető, de na... Azért gondoltam gyurósjani erre még képes :) Ja, és orvostanhallgató vagyok, orvos leszek, és nem edző :) De én itt befejeztem, a normálisoknak meg köszi a segítséget. Lesz tesiórám, majd ott próbálok kezdeni magammal valamit.
2015. aug. 31. 15:06
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocs, visszaszívom azt, hogy nem sikerült a kérdésre válaszolni, mert képes voltál rá! Gratulálok! :)
2015. aug. 31. 15:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni de: kelj fel fél órával előbb és csináld azt amit a 3-as javasolt.
2015. aug. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyilván, miért is várom el egy orvosságos embertől, hogy tudja miért kell edzeni a szív és érrendszert, hiszen ha edzed, nem kell az orvosság...
2015. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!