Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elhagyom a kardiót, és...

Ha elhagyom a kardiót, és csak súlyzós edzés marad, az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másodéves leszek az orvosin, de továbbra is megpróbálok járni edzőterembe heti 3x. Alakformálás a célom, és személyi edzővel edzek. Most még van időm a kardióra is, de akkor már nem lesz... Örülök neki ha belefér a heti 3. Probléma, ha elhagyom a kardiót?


2015. aug. 31. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Orvos letere, fogalma sincs. Beszarok.
2015. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Orvostanhallgato, bocsanat...
2015. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Közlöm veletek bunkókáim, hogy egy első évét végzett orvostanhallgatónak még fingja nem kell legyen arról, hogy mire jó a kardió edzés :) Ezt majd másod- és harmadévben megtanulja, addig max. annyit tudhat róla, amennyit bármelyik (jól informált) laikus, hát ő ennyit tud. Ezért nem kell bántani.


Kérdező, én heti 3x kelek reggel fél 6-kor, elmegyek konditerembe kardiózni/futok szabadban 7-10 km-t, majd hazamegyek fürödni/egyenesen a teremből megyek egyetemre. Esténként súlyzós edzések jönnek. És ezt egyetem mellett is tartom :)

Amúgy ha elhagyod a kardiót 1) kalóriabevitel függvényében elkezdhetsz hízni, így lehet, hogy módosítani kell a CH beviteleden 2) állóképesség és keringési rendszer szempontjából is hasznos lenne, ha beiktatnád.

Negyedéves medikus voltam

2015. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!