Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a HST...

Mi a véleményetek a HST edzéstervről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 30. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi vóna?


Működik. Jól működik, ha testépítés a célod. De csak kinézetért edzeni elég értelmetlen.

2015. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

véleményem szerint ez a leírás sok helyen értelmetlen illetve hibás, a tesztoszteron.hu, sokkal érthetőbben leírja amit tudni kell a hst-ről.

Egyébként én lassan 6 hónapja így edzem, nekem tetszik.

2015. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első,ezt hogy érted?Ezzel nem lehet erősödni?
2015. aug. 30. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden edzéstervvel lehet erősödni. Ha tudod növelni a súlyokat, akkor erősödsz.


Azt mondom, hogy én soha nem edzenék ELSŐSORBAN azért, hogy jól nézzek ki, mert az értelmetlen. Van rajtad több kiló izom, de "nem jó semmire", csak "szép".

Annyi izommal hatalmas súlyokat meg lehetne mozgatni, ha valaki nem egy olyan edzéstervvel szedné fel azt az izmot, aminek az elsődleges célja csak az izom méretének megnövelése.


Feltéve persze, hogy nem vagy testépítő versenyző. Ha csak az izom mérete számít, akkor tökéletes edzésterv bárkinek. Plusz, persze, átlag emberek közt erősnek fogsz számítani.

2015. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fsza.
2015. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
Google: Lyle McDonald: HST (tesztoszteron.hu-n le van fordítva a cikk). Minden benne van.
2015. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!