Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kardio? Ez így jó?

Kardio? Ez így jó?

Figyelt kérdés
Tömegelésben vagyok, tehát állóképesség miatt kardiozom. Jövőhéten nem fogom tudni megoldani, hogy ne egymás után legyen a kardio és a súlyzós edzés. Az úgy jó lenne, ha súlyzós edzés+fehérje+dextroz utána a kardio és az egész végén wod crusher balanced recovery?

2015. aug. 7. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy mi az az utolsó dolog, de jó. Ha nem zsírégetés a cél akkor mindegy mit eszel, csak 15-30 percet nyomjad a kardiót állóképességre, meg tüdőkapacitásra aztán kész.
2015. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó egy szénhidrátos edzés utáni tápkieg.

Csak mert, hogy nem javasolt tömegelésnél egynapra tenni a kardiót súlyzós edzéssel.

2015. aug. 7. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen edzés után legyen a kardió, de vigyázz, ha a fehérje nagyon megüli a gyomrodat (nekem meg szokta), akkor kardió közben könnyen jöhet a róka.
2015. aug. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zsírégetés lenne a cél akkor nyilván a dextróz baj lenne ...de így tényleg tök mind1 mit eszel ha csak állóképességre mész :D
2015. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!