Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ők hogy nézhettek így ki a...

Ők hogy nézhettek így ki a táplálékkiegészítők és a szteroidok megjelenése előtt? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Azt tudom, hogy a legtöbbjük végzett súlyzós, és saját testsúlyos gyakorlatokat egyaránt, és az alapgyakorlatokat részesítették előnyben. Én inkább a táplálkozásukra vagyok kíváncsi. Simán csak sok húst ettek?


2015. jún. 3. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szénhidrátdús étkezés a tömegnövelő étrend alapja, szóval biztos nem "simán sok húst". Valószínűleg marhajó genetikájuk van, ezenfelül kitapasztalták mennyit és hogyan kell enniük és a súlyok régen is ugyanolyan nehezk voltak mint ma... edzettek ezerrel mindezek mellett
2015. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3. képen franco columbu van.

arnold versenytársa volt és edzőtársa.

ő pl keményen kokszolt.

oral turinabol és az ős jelpha deca ment nekik.

a többi képen akik vannak, azok kicsit régebben éltek, mikor a fénykoruk volt.

pl a 2.képen eugen sandow úr látható.

régi módi erő és súlyemelők.

sok húst ettek, meg rengeteg tojást.

olvastam róluk több cikket, volt hogy napi 30 tojás is lement, és a sárgája is vele együtt, nem dobták ki.

2015. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért Franco kicsit kilóg a sorból :D
2015. jún. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
te nagyon nem vagy valami jól informált az izom nem a szteroidtól nő és nem a tápkiegtől ha nem a rendszeres kajátol olvass utána inkább
2015. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez ma elérhető naturalban.(kivéve Franco :D)

Szerencsére azóta fejlődött a táplálkozástudomány és az edzéselmélet. Olvass sokat, és ne idióta cikkeket hanem könyveket.

2015. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2.ik válaszoló hogy tudja hogy mit toltak gondolom franco mondta neki!jelPHa deca?az mi?szerintem a jelFA sose gyártott decát:D
2015. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"2.ik válaszoló hogy tudja hogy mit toltak gondolom franco mondta neki!jelPHa deca?az mi?szerintem a jelFA sose gyártott decát:D"

Szeretem az ilyen embereket:)

Volt egy interjú úgy 2 évtizede készült, akkor még élt arnold edzője, ő beszélt róla, hogy milyen fiatalon kezdte adagolni arnoldnak, ezeket a szereket.

majd később kitértek a tengerentúli(usa) életére is, ahol előjött a franco sztori is.

és bizony ott említették az oral turinabol, meg a decat.

amúgy okoska!


az a Jelfa amit te írtál, az nem az a jelpha amiről én írtam.:)

Az a cég már rég megszűnt, az eredeti oral turinabolt gyártotta.

és lehet te nem tudsz minderről, mert még akkor nem éltél, de mások még látták ezeket a dolgokat, amit te max a neten tudsz megnézni:)

2015. jún. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utánakerestem akkor sem találtam semmit
2015. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor keresgélj még!

ott van az a neten, csak max nem tudsz te rákeresni, nekem kidobta elsőnek:)

2015. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez csak saját kútfő, de sztem régen is megtalálták hogy ha ezt vagy azt a gyógyszert szedem, akkor ez vagy az változik. Mindig volt élsport, mindig jobbak akartak lenni az emberek, attól hogy nem volt mögötte kemény orvostudomány, és erre "szakosodás" attól még parasztba tudhatták mit kell tolni.


Mielőtt nekemugrotok, nem, nem azt mondom hogy biztos toltak, de nem kell kizárni, csak azért mert 30-40 (vagy akármennyi) évvel ezelőttről van szó. A német katonák volt amfetamint kaptak (legenda???) harc előtt, mint teljesítményfokozó (és félelemölő).

2015. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!