Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az endokrinológián azt mondták...

Az endokrinológián azt mondták, hogy túl magas az ösztrogén szintem, és hagyjam abba a táplálékkiegészítők szedését?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy álljak le a fehérjével. Mit csináljak, fogadjam meg az orvos tanácsát, vagy milyen más megoldás lehet?

Nem kitaláció a kérdés.


2015. ápr. 28. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
na mindjárt jönnek a jobbnál jobb válaszok.
2015. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fehérjével? A hús is fehérje vagy ha tojást eszel, abban is van fehérje. Fehérje nélkül meghalsz kérdező. Gondolkozz picit!
2015. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én tudom, és ő is mondta, hogy húst egyek, ne fehérje táplálékkiegészítőt mert, az növeli az ösztrogén szintet. Másik endokrinológia nincs a közelben, meg szerintem nem is mehetek máshova. Itt csinálták a vérvételt is.
2015. ápr. 28. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
A tejsavóprotein meg tejből készül, nem ettől megy el a hormonszint. Az is csak sima fehérje. De mondjuk nem lesz bajod ha szilárd kajából viszed be az összes fehérjét. Attól még ugyanúgy fejlődni fogsz.
2015. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtad, hogy milyen fehérje kieget tolsz. A növényi fehérjéket kerüld és úgy általában a magas fitoösztrogén tartalmú növényeket: szója, lencse, magvas gyümölcsök, stb
2015. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha téged megnyugtat "ájjá le" vele, de nem ez okozza a hormonzavarodat.
2015. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!