Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem lassú egy kicsit ez a...

Nem lassú egy kicsit ez a növekedés?

Figyelt kérdés

29/f vagyok.Pénteken lesz kb 2 hónapja hogy elkezdtem immár számtalanszor újra a testépítést, de most megfelelő anyagiakkal és elhatározással.Összesen sokat edzettem, tehát a tudásom megvan, csak eddig nem nagyon fejlődtem, mert vagy tejivás volt ezerrel, vagy nem volt pénzem, tudjátok, a szokásos baromságok :D

Most hogy elkezdtem megint, az első 3 hétben 3g ch-t toltam, a 4-edik héten felemeltem 5-re, a 2. hónap elején meg már a 6 is megvan, néha kicsit még fölé is megyek.Kezdéskor a mérleg 72,5-öt mért kb, ma mértem magam délután 74,5.Kicsit kevésnek érzem ezt a 2 kg-ot két hónap alatt, mert még 4 évvel ezelőtt 2 hét alatt híztam 10 kg-ot, bár tudom hogy ez irracionális és hogy a 99%-a az zsír volt :D Most jóval lassabban a folyamat.Azt akarom kérdezni hogy más is volt/van így közületek akinek ilyen lassan jön a tömeg?Szerintem emelek még a szénhidráton kicsit.Vagy legyek türelmes és ez a normális fejlődés?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 18. 20:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10. te se tudod mi az a testépítés
2015. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!