Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem lassú egy kicsit ez a...

Nem lassú egy kicsit ez a növekedés?

Figyelt kérdés

29/f vagyok.Pénteken lesz kb 2 hónapja hogy elkezdtem immár számtalanszor újra a testépítést, de most megfelelő anyagiakkal és elhatározással.Összesen sokat edzettem, tehát a tudásom megvan, csak eddig nem nagyon fejlődtem, mert vagy tejivás volt ezerrel, vagy nem volt pénzem, tudjátok, a szokásos baromságok :D

Most hogy elkezdtem megint, az első 3 hétben 3g ch-t toltam, a 4-edik héten felemeltem 5-re, a 2. hónap elején meg már a 6 is megvan, néha kicsit még fölé is megyek.Kezdéskor a mérleg 72,5-öt mért kb, ma mértem magam délután 74,5.Kicsit kevésnek érzem ezt a 2 kg-ot két hónap alatt, mert még 4 évvel ezelőtt 2 hét alatt híztam 10 kg-ot, bár tudom hogy ez irracionális és hogy a 99%-a az zsír volt :D Most jóval lassabban a folyamat.Azt akarom kérdezni hogy más is volt/van így közületek akinek ilyen lassan jön a tömeg?Szerintem emelek még a szénhidráton kicsit.Vagy legyek türelmes és ez a normális fejlődés?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 18. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt feljöhetett 2kg izom, 4 évvel ezelőtt pedig több vizet ittál, most meg kevesebbet.

Azt javaslom, hogy most is igyál több vizet.

2015. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Egy olcsó biotechusa fehérjétől 13 kg jött fel egy hónap alatt!
2015. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.Az nem csak a fehérjétől jött fel.Abban az óriási zabálás is szerepet játszott.

2.Annak mi értelme ha bezsírosodsz mint az állat?

3.A kérdésre légyszi!!

2015. máj. 18. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
2. grat hogy felszedtél 12 kg zsírt
2015. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2kg izom 2 hónap alatt normális fejlődés.

DE egyikünk se tudja, hogy mennyire tartottad be az étrended és az edzésterved.

2015. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2 es vagyok! Napi 1500 kcal max amit bevittem! Alig ettem valamit! Ilyen a gwnetikám. Jött izom de ja zsír is derékba. Az egészben csak az a vicc hogy én fogyni akartam. Mindig nevetek azokon a 60 kilós srácokon akik nem tudnak tömegelni. Nekem meg egy olcsó 4000 ftos fehérje elég 10-15 kg pluszhoz. Ha egész nap a teremben edzennék akkor csak izom jönne fel.
2015. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2-es, neked is ilyen jó genetikád van?

Én se eszek semmit, meg edzeni se járok, azt egy hónapban simán rám jön néha 20 kiló izom is.

2015. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2-es, szerintem te gyorsan hagyj abba mindent, te testépítésre születtél!Gyorsan rohand körbe a tápkieg cégeket, melyikük lenne hajlandó szponzorálni téged.Mutass nekik egy bemutatót!Ilyen genetikával fél év alatt megnyered a Mr.Olympiát, Phil Heath-et meg Ronnie Colemant lealáznád a ge*ibe szerintem!Most gondolj bele, csak fehérjétől!Mi lenne ha még normálisan is kajálnál, ne adj Isten koxolnál!Te lennél a hihetetlen Hulk!
2015. máj. 19. 19:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap otthon behajlítottam a karomat a tükör előtt.Ma reggel felkelek, belenézek a tükörbe, erre 56-os bicepszem lett.Most mondjátok meg!
2015. máj. 19. 19:39
 10/11 anonim válasza:

Tudom hogy hihetetlen. A poént értem csak az a gond hogy te nem abból mondod hanem gunyolódasból.


16 éves koromig 70 kg nem voltam. Aztán anyám felzabáltatott! 20 évesen kezdtem visszadolgozni mert a csajoknál nem nyerő a duci pasi. Az elmúlt hat évben meg kis kihagyásokkal de rendszeresen edzek. Csomó kiegészítőt próbáltam de egyik se vált az előnyömre! 2 éve nagy karjaim voltak de kiáló has. Tavaly annyit kerékpároztam hogy 78 kilóig le ment. De utána csináltam ezt a feherjés baromságokat és most megint ott a has,derék és a combom is nagy. Undorító lett.

2015. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!