Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Még mindig elég kemény izomláz...

Még mindig elég kemény izomláz van a lábamban, holnap viszont lábnap lenne. Kihagyjam, vagy hogyan módosítsam?

Figyelt kérdés

Hétfőn csináltam 5×5 guggolást max. közeli súllyal, de ezen kívül semmi mást nem végeztem lábra (tekintve, hogy hátnap volt). Viszont olyan izomláz lett tőle, mint eddig egyik teljes lábnaptól sem... Holnap viszont teljes lábnap van, és nem tudom mit tehetnék az ügy érdekében még ma.


Arra gondoltam, hogy megemelem mára a fehérje és szénhidrát bevitelem és lefekszem hamarabb... egyéb ötletek? Vagy hagyjam ki teljesen?



2015. máj. 12. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Cseréld a péntekeddel a lábnapodat, addigra kipihened. legközelebb ne próbálj 2x egymásután ugyanarra edzeni
2015. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!