Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsó protein segítség?

Olcsó protein segítség?

Figyelt kérdés
Nagyobb tételben kellene, akkora ami kihúzza 2-3 hónapig és eláll egy zárt szekrényben. Max. 3000, esetleg 5000 Forintot tudok rászánni. Nem tudom van-e ilyen?

2015. máj. 10. 20:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát figyelj...Nem terhelhetem őket én sem anyagilag meg szerintük az átlag ember étrendje teljesen oké. Konkrétan nem kérdeztem rá, hogy ehetek e rizs+csirkét napi háromszor, de ahogy kipuhatolóztam szerintem nem jutnék velük dűlőre. Fejlődök így is, jött is izom, csak a genetikámból adódóan kissé zsíros vagyok. A fejlődésem pedig kezd belassulni, már nem is bírok úgy regenerálódni, mint korábban. Például hétfőtől péntekig húzódzkodom, hogy valahogy fejlesszem a hátam erejét mert normál edzések keretei között egyszerűen képtelen voltam növelni az ismétlésszámot. Mellette még hét közben fekvőzöm is, ezt is növelve plusz ehhez jön még az osztott edzésterv. Ameddig tudtam valami gagyi vitamint szedni addig bírtam heti 4 edzést meg később a mindennapi húzódzkodást is. De mióta kiesett a vitamin, azóta nem bírok már úgy teljesíteni a heti hét edzésben. Gondolom a gyengébb étrend még erre rátesz.
2015. máj. 10. 21:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Ülj le velük és kérdezd meg őket, hogy mi a gondjuk azzal ha te egy nap 5-6x szeretnél enni rizst és csirkét.Vagy halkonzervet esetleg sovány sajtot, mozzarellát mondjuk, vagy túrót.Szénhidrátra meg mehet pufirizs, tészta, zab pehely vagy krumpli, de az jobb ha nem csak egy forrást használsz.Ha anyagi gondok miatt nem lehet, akkor megértem de ha más oka van és ragaszkodnak a saját hülyeségükhöz, akkor tényleg kérdezd meg őket hogy mi a baj a rizzsel és a csirkével.
2015. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Itt bejátszanak az anyagiak is sajnos. A halkonzerv meg a tojás még el is megy szerintem. Ezek talán annyira nem is drágák. Zabpelyhet meg tudtam reggelire venni a múltkor. Egyébként néha halkonzervet próbáltam enni edzés után. Reggelire néha eszek tojást, de inkább szendvicsek mennek főként, mivel ez egyszerűen elvihető az iskolába. Ebédre meg megy az ami éppen van.
2015. máj. 10. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!