Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súly illetve izomnöveléshez...

Súly illetve izomnöveléshez milyen otthon készíthető kajákat javasoltok?

Figyelt kérdés

Tudom tudom...olvassak, ez megtörtént. Otthoni edzéssel szeretnék némi súlyt felszedni magamra lehetőleg izom formájában, itthoni edzéssel heti 4-5 alkalommal tudnék erre "gyúrni" illetve hétvégenként 1x minimum a foci által az egyéb mozgás is meglenne.


Gondolkodtam hogy veszek proteinport, kipróbálásra, 1 kg kb. 4000 ft körül mozog és 1 hónapra elég, viszont ha otthon elkészíthető kajákkal járulnék hozzá az eredényez edzéshez az valószínűleg jobb és olcsóbb megoldás is lehetne.


Először is milyen kajákat érdemes enni? Csirke, hal, marha, tojás, rizs, zabpehely és sok zöldség, de azért valljuk be ezeket a tipikus kajákat elég unalmas hónapokon át enni, esetleg alternatív megoldások?


Turmixok? Néhol azt olvasom hogy tojással jó, máshol meg azt hogy nem, mert nyers és alig szívódik fel, meg stb.


Melyik a jobb? Protein por vs otthon készített dolgok?



2015. máj. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A proteinshaket is tudod otthon készíteni. :)

Amúgy az a lényeg, hogy a kb 2g x ttkg fehérje meglegyen és kalória pluszban legyél. Hogy azt a fehérjemennyiséget tapkieggel kiegészítve éred el vagy megvan szilárd kajából is az mindegy. A szervezetnek az a lényeg, hogy meglegyen.

Süss húst, tojást. Nyersen ne igyál tojást.

2015. máj. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szuper cuccokra majd csak akkor lesz szukseged, ha mar jo sok eve gyurod a vasat es versenyezni akarsz. Hobi szinten szerintem elegendo, ha helyesen es elegendot taplalkozol. Persze ez is relativ, hiszen mindenkinek masok az anyagi korulmenyei ... de ez a lenyegen nem valtoztat.


Taplalkozz egeszsegesen es eleget, gyurd a vasat sokat es pihenj eleget. Ne dohanyozz, ne drogozz, ne pialj, ne nasizz.


Egyel hust, zoldseget, gyumolcsot, sok rizst. Ennyi.

2015. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele hogy a szervezetnek mind1, csak ugye tojást nyomatni minden nap kicsit unalmas, ahogy a hús+rizs páros is.

Ezért kértem a segítséget hogy mit érdemes még?


70kg-hoz mennyi tojást kéne letolni kb.?/nap?

2015. máj. 9. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
14-et.
2015. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Osynho ***** válasza:

"Csirke, hal, marha, tojás, rizs, zabpehely és sok zöldség, de azért valljuk be ezeket a tipikus kajákat elég unalmas hónapokon át enni"


Ezeket kb végtelen variációban el lehet készíteni. Miért lenne unalmas?

2015. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig azt enni, a lényeg, hogy vigyél be minél több fehérjét, és számold a kalóriád. Ha ezt a kettőt megteszed, nyert ügyed van.

Nem kell "remeteéletet" élni, lehet szórakozni, nem a Mr. Olimpiára készülsz. Csak ugye mértékkel.

2015. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!