Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ezzel az edzésterv...

Szerintetek ezzel az edzéstervvel és ezzel az étrend szerűséggel mikorra lesz látható az eredmény? (több lenn)

Figyelt kérdés

Na akkor mondom,hogy mik tartoznak ide.

Tudom, hogy nem sok, de napi 4km kerékpározás gyors tempòban.(suli miatt) ,és akkor jöjjön az edzés..7 percet futok váltott tempóban.Bemelegìtek,nyújtok, és aztán jönnek az erősìtő gyakorlatok mint pl felülés 100x,dreppek,stb

.Fenékre,combra,és hasra szeretnék tornázni.Ez mellett odafigyelek az étkezésre is,nemrég áttváltottam a teljes kiőrlésű pékárura illetve a vìzre is. Nyárra szeretnék megválni az "ùszogumimtól". A fenkemnem egész jó formája van,csak szeretném ha feszes lenne és izmos..A kerékpározásnak köszönhetően a vádliaim egészen kemények.😊 köszönöm a válaszokat!



2015. máj. 3. 14:40
 1/6 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem,hogy minden nap tornázok kb.1-1.5órát😊
2015. máj. 3. 14:43
 2/6 anonim ***** válasza:

a teljes kiőrlésű pékáru is csak pékáru,

ha bármit el akarsz érni, akkor kiszámolt étrend kell és rendes teljes test edzés, nem pedig fenék, comb és has torna...

2015. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kerülsz kalória deficitbe(mínuszba) akkor nem fogsz fogyni. Se zsírból,se izomból. Ennél jobban meg kéne tervezni.
2015. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!meg tudnátok ìrni,hogy mik azok az ételek,miket okvetlen kerüljek? egyébként 15év/163cm/55kg.
2015. máj. 3. 15:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá szeretném tenni,hogy rendszeresen járok edzésre(röpire)
2015. máj. 3. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyen letölthető. Az alapfogalmak benne vannak, ezek után ha van egyéb kérdésed szívesen válaszolunk neked.
2015. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!