Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi mondanátok ha valaki...

Musclemore kérdése:

Mi mondanátok ha valaki megkérdezi, hogy miért csináljátok ezt az egészet?

Figyelt kérdés

"Miért jó, h izmos vagy?"

"Miért kínzod magad?"

"Miért csinálod ezt az egészet?"

"Nem kellemesebb enni ahogy szeretnél?"

"Miért jó ez neked?"

Ezekre mit válaszolnátok, ha egy közeli ismerős kérdezné tőletek?


2015. máj. 2. 15:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért a korán kelés + meló nem jelenti, hogy akkor nincs edzés. Nem zárja ki egyik a màsikat. :)
2015. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


-Ha egyszer izmos leszek, akkor örülni fogok neki.

-Nem kínzás ez.

-Valami belül arra predesztinál, hogy energiát, pénzt és időt fektessek abba, hogy minél nagyobb és erősebb legyek. Isten tudja, miért van ez.

-Én már megszoktam hogy 1-2 liter vízzel (turmixban) benyomom az aktuális adagot és kész. Nem hiányzik a rágás és az íz.

-Nem tudom. Szerintem jó, ha az ember szeret erőt kifejteni egy cél érdekében, aminek utána élvezi az eredményét. Én meg ilyen beállítottságú vagyok.

2015. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

""Miért jó, h izmos vagy?"-óh köszi a bókot,neked is tök jó a hajad,fodrásznál voltál? "


10/10.


Amúgy lehet én vagyok túl egyszerű, de nálam a a válasz csak annyi lenne, hogy "Mert én ezt szeretem csinálni" ..

2015. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!