Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi mondanátok ha valaki...

Musclemore kérdése:

Mi mondanátok ha valaki megkérdezi, hogy miért csináljátok ezt az egészet?

Figyelt kérdés

"Miért jó, h izmos vagy?"

"Miért kínzod magad?"

"Miért csinálod ezt az egészet?"

"Nem kellemesebb enni ahogy szeretnél?"

"Miért jó ez neked?"

Ezekre mit válaszolnátok, ha egy közeli ismerős kérdezné tőletek?


2015. máj. 2. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kínzàs, így èrzem jól magam. Így tudom valamennyire elfogadni magam, nálam ez a természetes életmód. Akinek meg nem tetszik az... úgy járt. :)
2015. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényelmesen élnék hajléktalan lennék, kb. ez az a szint ami jár. Az összes többi dologba munkát kell tenni.

A munkahelyre is bemész, edzeni is lemész. Ha nem így élnék bűntudatom lenne, és rosszul érezném magam.


Igazán nem megerőltető az a fél óra főzőcske, főleg hogy finom az amit készítek. És az edzést is élvezem, versenyzek magammal minden szettben.

2015. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas a különbség az életszínvonalamban akkor amikor nem edzek és úgy kajálok mint az átlag. Teljesen más érzés.
2015. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
én megmondom a frankót azért hogy jobban tetszek a csajoknak! én mindent megeszem nem vonok meg a jó ételeket magamtól!
2015. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkàbb azt làtom, hogy a nők nagy része pont letojja, hogy mennyire vagy izmos. Volt nőm dagadtan, sovànyan ès most izmosan is. Tökmindegy hogy nèztem ki.
2015. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok izmos.

Nem kínzom magamat.

Mert jól esik.

Nem, az idegrendszeremnek nem tesz jót, ha nem eszek 3 óránként csirkét.

Mert jól esik.

2015. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kinzom magam, sőt nagyon jól esik az edzés. Nem vagyok valami izmos, de szeretek edzeni. Most éppen beteg vagyok és hiányzik.Kajára nagyjából figyelek, de néha eszek ami épp jól esik :D
2015. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

minden ember életében alapvető részt kellene képezzen a sport valamilyen formája, mint ahogy az evés, ivás, alvás stb. A testtel foglalkozni kell, hogy ellássa a feladatait. A kaja: nem mondom, hogy mindenkinek pontosan kiszámolt diéta kellene, de az, ahogy az átlagember eszik nagyon egészségtelen. Legalább addig el kéne jutni, hogy rendszeres étkezés és kábé a makrotápanyagok aránya, minél kevesebb cukros és telített zsírokban tocsógó sz*r, és minél több minőségi tápanyag.

ez nem kínzás, hanem út afelé, hogy 60 évesen fel tudj menni egy lépcsőn lihegés nélkül, fel tudd kapni az unokádat, és ne legyél cukorbeteg, atherosclerosisos, magas vérnyomásos stb. stb.....

2015. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Miért jó, h izmos vagy?"-óh köszi a bókot,neked is tök jó a hajad,fodrásznál voltál?

"Miért kínzod magad?"-te reggel 6kor indulsz melózni,ha valami akkor az kínzás és önerőszak,az edzés nem az.

"Miért csinálod ezt az egészet?"-az egészséges életért a jó működésért.

"Nem kellemesebb enni ahogy szeretnél?"-úgy eszek.

"Miért jó ez neked?"-neked miért jó 6kor kelni?szereted nézni a napfelkeltét vagy miért?

2015. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 *Glissade* ***** válasza:

1. Nem vagyok izmos.


2. Az edzés nem kínzás. Kínzásnak az mikor kárt teszel magadban! Az edzés a javadra válik, ha jól/ ésszel csinálod.


3. Mert szeretem a kihívásokat. Fejlődni a konfortzónán túl lehet...


4. Úgy eszek ahogyan szeretnék :)

Azzal különbséggel, hogy a minőségi étel megevése után még bűntudatom sincs!

Veled ellentétben ;)


5. Mert így akarom.

2015. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!