Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti hogyan csináljátok meg a...

Ti hogyan csináljátok meg a kajátokat?

Figyelt kérdés
Pl: csirkemell,pulykamell,hal stb..már nagyon unom hogy kb fuldoklok tőle mert olyan száraz, [pulyka,csirkemell re gondolok] ti hogyan csináljátok meg
2014. dec. 2. 03:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A csirke és a pulykamell 3 perc sütés után lesz száraz. Eddig süsd és ne tovább.
2014. dec. 2. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanában inkább csak gombát eszem hús helyett.
2014. dec. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csináld szószosan.
2014. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kevés ideig sütöm, csak annyira hogy ne száradjon.

Kis falatkákra vágom sütés előtt, így kicsit szárazra sül ugyan, de így mégis jobb.

Pörköltet csinálok belőle.

Párolom (Ehhez kell egy pár ezer Ft-os pároló készülék amiben a rizst is meg tudod csinálni. Hátránya a kinézete, mert fakó marad és van akinek az is gusztustalan.)

Vastag aljú edényben kicsit sütöm, aztán rajta hagyom a tetejét. Ez így sütés és párolás "egyben".

Nyáron lecsósan is el lehet készíteni.

Időigényesebbek:

Ledarálom, tojással, zöldséggel,fűszerrel húspogácsát készítek belőle.

Bepácolom.


Pástétomot még nem készítettem, de van aki azt is csinál.

2014. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ledarálom, adok hozzá kókuszzsírt, majd főzöm/sütöm. Sokkal jobban csúszik így, mint egészben, ízre is jobb szerintem.
2014. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem bántásnak szánom, de tanulj meg főzni! 1000 féle módon el lehet készíteni a csirke-, és a pulykamellet, azon kívül is , hogy beszórod fűszerkeverékkel és csont szárazra pirítod, és ha jól készíted el, akkor biztos, hogy nem lesz száraz! Keresgélj recepteket a neten.

Készíhetsz leveseket, sülteket, ragukat,piríthatod,párolhatod, sütheted roston, batyuban, csőben, lehet belőle egytálétel, rizottó, levesbetét, stb stb stb.... rengeteg variáció van

Én tegnap például gombával és tejföllel késztettem el, bakonyi módra.

2014. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegy hogyan készíted el :D,amúgy kösz ia válaszokat,fogom kombinálni .
2014. dec. 2. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindennek létezik a gyúrós verziója is, csak ehhez tudni kell főzni :-)
2014. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!