Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan formáljam át a testem?

Hogyan formáljam át a testem?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok. 63 kg. Testzsír%:24. A hasam és a combom az elsődleges szempont. Szeretnék elérni kb 16% testzsírt. Nem tudom hogyan alljak neki. Olvasgattam a neten de bevallom nekem az kínai ahogy ott elmagyarázzák. Mindenképp keményen diétàznom kell? Nem zavarna ha maradna itt ott minimális felesleg. Mit szedjek? Stb.....(szokásos kérdések) ...hasonló helyzetben lévők, ti h csináltátok? :)

2015. ápr. 26. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szálkásító diéta + súlyzós edzés + heti minimum 3-4 aerob edzés.

Google: alapismeretek. Olvasd el.

2015. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) ...még annyi hogy ha elerem a kívánt eredményt és abbahagyom akkor úgyis maradok? V visszazsírosodok?
2015. ápr. 26. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaján múlik. Ha utána kalória pluszban leszel az étrend miatt, akkor hízni fogsz. De minek hagynád abba? :)
2015. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őőő...mármint(lehet az előbb rosszul fogalmaztam) ...szóval amit építek magamra izmot az ugye úgymarad és nem fog az épített izmom összecsoffadni???....
2015. ápr. 26. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:

De "össze csoffad" mivel a ha nem éri terhelés az izmot akkor le épiti a szervezet mivel nincs rá szükség.

De nem annyira mint ahogy kezdő ként néztél ki.

2015. ápr. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az edzést abbahagyod, akkor leépülsz. A szervezet nem tart fenn plusz izmokat, mert neki az energiaveszteség.
2015. ápr. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remek :/ ......na majd meglátjuk mi lesz :D ..köszike
2015. ápr. 27. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2015. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!