Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan formáljam feszesebbé...

Hogyan formáljam feszesebbé testem, hogy közben mellről ne fogyjak?

Figyelt kérdés

nem vagyok egy túlsúlyos alkat.

170/60

de szeretném feszesebbé tenni a hátsóm,combon, hasam.

DE a mellem így se nagy.Hogyan tornázzak/ fussak ,hogy a mellemből ne menjen le?

esténként kutyusommal muszáj futnom.


2010. okt. 31. 13:02
 1/2 anonim válasza:

Hátsóra, combra biciklizés, görkorcsolya.

Hasra felülés, hulahoppkarika.

2010. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy:)

Az genetika, hogy ki honnan hizik ill., fogy le először:)

De feltételezem, hogy az a pár kiló felesleg nem a melleden van, mert akkor már feltalálták volna a K-s melltatót:)

Szóval nyugi, a testen vannak olyan részek ahonnan a Zsír nem mozdítható még akkor sem ha 2 hónapig nem eszel!!

Nem tudom, hogy ki mondta neked azt a hülyeséget, hogy ha fogyózol akkor a mellből is fogyni fogsz...

Minél kisebb a melled annál kevésbé valószinű, hogy le megy onnan is:)

Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de én inkább lennék csinos, karcsú és feszes kicsi mellekel, mint kövér hatalmas mellekel:)


A másik, hogy ha feszesebb szeretnél lenni, akkor nem elég csak futni esténként:)

Hanem bizony erősítő gyakikat is csinálnod kell:)

Lehetőleg életed végéig:)

Ez után már csak a kaján múlik minden...


ha pont abból, annyit eszel amennyire szükséged van, akkor nem fogod gyarapítani a zsír raktárod(elvileg).


Ha egy kicsit kevesebbet eszel, mint amennyire szükséged van, akkor fogyni fogsz.


Ha sokkal kevesebbet eszel, mint amennyire szükséged lenne, akkor izmot bontasz, és zsírt raktározol.


A másik véglet szerintem logikus:)

2010. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!