Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés előtti formuláknak van...

Edzés előtti formuláknak van számottevő hatása edzés során? (BCAA, kreatin)

Figyelt kérdés
Nem komoly dolgokra gondolok én, mint a bedurrantók vagy tesztoszteronfokozók, hanem csak egyszerű BCAA-ra vagy esetleg kreatinra. Van valamilyen kitartásnövelő hatásuk edzés során? Egy tejsavót és gyors ch-t terveztem edzés után (persze normális étrend mellett), csak gondoltam, talán segítségemre lehetnének ezek is.

2015. ápr. 18. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A kreatinnak érezhető erő- és állóképesség-fokozó hatása van. BCAA és glutaminnak nem annyira, de szálkásításkor segítenek megtartani az izmokat. Csodát ne várj ezektől, csak tápkiegek.

Tesztófokozó meg nem ér semmit fiataloknál, 30 éves kor alatt még maxon van a tesztótermelés, nem tud rajta mit fokozni!

2015. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!