Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy szokjam meg ezt az...

Hogy szokjam meg ezt az egészet? Se edzés se étrend?

Figyelt kérdés

AZ ember amire akar, arra tud időt szánni. Erre én vagyok a legjobb példa talán, mert eddig testépítős éveim során mindent sikerült megoldanom amit akartam.


De most elköltözök, messzire, és 2 állást is vállalnom kell, ha meg akarok állni a saját lábamon.

Így lesz pénzem eltartani magam. De 30-40e forintos étrendre keresetem és időm edzésre már nem lesz. Ráadásul még úgy is hogy párom van...


Én aki eddig mindenkinek mondtam, hogy "amit akarsz, csak akarni kell, nem kifogásolni" most én nem találok megoldást.


Szóval a testépítés most úgy néz ki, abbamaradt jópár hónapig/évig, de az igazi kérdés az, hogy szokjam ezt meg?


Nekem már 4 nap kihagyás után iszonyú bűntudatom van.


Szokás mondani, hogy edzeni étrend nélkül is érdemes.

Én ezzel nem értek teljesen egyet: ha mondjuk nem is teremben, csak a lakásban edzek (fegyenc pl) de nincs meg az étrendenm, nincs minden nap hús, állati fehérje, csak amire futja majd, akkor inkább a mozgás nekem izomveszteséget fog okozni mint növekedést...

parizeres zsemléből meg ugye nem lesz izom.


Előre félek, mi lesz velem, mert nekem a testépítés az életem részévé vált, beépült a mindennapjaimba, a számolgatás, a szervezés, tervezés...

Ezt mind felváltja a munka-alvás-párom.

Ennyi.


Szerintem érdemes lenne egy pszichológust felkeresni. Mint egy drogfüggőnek, akinek elvonási tünetei vannak. Csak ez a sport-és étrend megvonása miatt.


Annyi ismerősöm van, aki mondja, h "én már x éve nem járok edzeni.." Nem tudom hogy csinálják, hogy bírják ki. Mondom, nekem valami bűntudathoz hasonló érzés jön fel, amikor a kaja nincs meg, vagy nem tudok lemenni edzeni...


2015. márc. 17. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
+ hogy a nehéz küzdés, odafigyelés alatt felépített szép alak is odalesz. Viszlát kockahas, gyere pocak...
2015. márc. 17. 19:56
 2/4 anonim ***** válasza:

--gömb--


Edzeni pedig érdemes akkor is, ha nincs meg a kaja. Annyi, hogy nem kell olyan intenzíven edzeni, kicsit legyen több, mint egy átmozgató edzés.


Azt a pénzt meg ami van, a lehető leghatékonyabban kell felhasználni.

2015. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami most hirtelenjében eszembe jut, az az hogy csináltasd meg a kajádat a csajjal. Növényi forrásokból szedj össze minnél több fehérjét, tudod komplettálni plusz még valamennyi állatit össze tudsz szedni. Szénhidrát rész összejön. Lenmagolaj, kókuszzsír sem nagy tétel.


Edzeni meg valami szabad testsúlyos dolog, megvan ennek az irodalma. Vagy szerzel kézisúlyzót és köredzés, lassított végrehajtás, magas ismétlésszám.


Ha minden kötél szakad, akkor pedig valahogy helyre kell tenned a dolgokat. Nem lehetsz lelki beteg.

2015. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most fogsz rajonni hogy fele annyi feherjevel meg "szar" szenhidrattal is ugyanazt fogod hozni
2015. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!