Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy végre elkezdje...

Mit tegyek hogy végre elkezdjek fejlődni?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz, de hátha kiderül mit csinálok rosszul. Fél éve edzek és 2kg jött fel eddig. A karom kb. fél centit nőtt. Egyszerűen képtelen vagyok fejlődni, 61kg vagyok és rohadtul idegesít hogy 17 éves létemre olyan a testem mint egy 10 évesé. Más meg össze-vissze eszik mindent és egy hónap alatt többet pakol magára mint én fél év alat. Leírok mindent mert valószinűleg valamit nagyon szarul csinálok. Az étrendem:

6:30- 30g zabpehely+30g basic whey

9:30- 40g csirke+80g rizs

12:00- 100g tk kenyér+egy tojás

15:00- 120g rizs+80g csirke

(16:00- edzésnapokon 60g carbf+40g basic whey)

18:00- 100g rizs+ 40g csirke

21:00- 100g túró


Edzéstervem:

hétfő: váll-hát

szerda: mell-bicepsz-tricepsz

péntek: láb-has


A kaja 90%-a megvan, de ennél többet ha akarnék se tudnék enni, multkor is alig tudtam elaludni úgy tele voltam.



2015. márc. 16. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Egy edzés hogyan néz ki?pl mell-kar
2015. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

mell-kar:

fekvenyomás vízszintesen 3x12

fekvenyomás ferdepadon 3x12

bicepsz scott-padon 3x16

csigás letolás 3xamennyi megy

kalapács bicepsz 2x20

tárogatás 4x12

bicepsz madárfogással 2x15

tricepsznyújtás ülve 4x10

és a végére egy tolódzkodás 3x amennyi megy

2015. márc. 16. 12:21
 3/19 anonim ***** válasza:

ez a kaja, amit leírtál, összesen 140 g proteint tartalmaz. És beleszámoltam a zabpehely,a kenyér, meg a rizs proteintartalmát is. kevés. csirkéből 40 grammokat eszel? hogy? két kocka csirke? nevetséges. ez kurv4 kevés, és csodálkozol, hogy nem fejlődsz?

Remélem elkészítés után mérted ezeket a mennyiségeket...


A másik probléma, hogy ha a kajálásodat ilyenre csináltad, az edzésterved milyen lehet? meg a végrehajtás? meg úgy általában az edzésminőséged?


Ezért nem fejlődsz...

2015. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindent frissen mérek, főzés/sütés előtt. Azért eszek kis adagokat mert ha telezabálom magam egy naggyal, utána az istenért se fogok megéhezni. Amugy mostanába hiába edzek intenzíven, alig van izomlázam.
2015. márc. 16. 12:47
 5/19 anonim ***** válasza:

yepp, az edzésed is rossz.


Mivel kezdő vagy, a testépítés alapjait kell elsajátítanod.


Az alapvető kajálást:

csirke+rizs Ez a te esetedben így nézne ki: 150g csirke 125 g rizzsel, napi négyszer. Erre jönne rá zöldség, gyümölcs igény szerint, és egy tömegnövelő shake (edzés után)


Alapvető edzést: Az edzésterved alapvetően nem lenne rossz. de a megvalósítása, az arányai ugyanolyan szarok, mint a kajálásod. A lényeg az lenne, hogy alapvető gyakorlatokat csinálj, karra is, ami kiegészíti a melledzésedet. Fekvenyomás, ferdenyomás az ok. Az egyik menjen kézisúllyal. tricepszre menjen szűknyomás (vagy ez: https://www.youtube.com/watch?v=TbqcVv240aA), meg tolódzkodás (ha kell, súllyal). ez ad bőven a mellnek is. A végére csinálsz 4-5 munkasorozat bicepszet és kész.

2015. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
A legnagyobb gond a kaja lesz itt. Több kell, ha fejlődni akarsz.
2015. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy a kaja, mit csináljak, hogy töbet tudjak enni? Szedjek valami gyorsabb-emésztés segítő tablettát? Az edzéstervem akkor át fogom rendezni, úgy is mmindjárt itt a szünet, lesz időm.
2015. márc. 16. 13:05
 8/19 anonim ***** válasza:
nem kell semmi tabletta. amit nem bírsz megenni, azt turmixold le, és idd meg.
2015. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A zsír beviteledet növeld.
2015. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor egyél többször kisebb adagban. Egyél akkor napi nyolcszor. Úgy látszik, hogy korábban is nagyon keveset ehettél és gyomrod nem szokott hozzá a megfelelő tápanyagmennyiséghez. Vagy a másik út, hogy megeszed, ha kell, ha nem és majd hozzászoksz.
2015. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!