Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » énn nem és ez kellemetlen!...

énn nem és ez kellemetlen! Mit csináljak hogy ne legyen az és eleöbb elkezdjek fejlődni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy fejlettlen vagyok! 12-éves 160cm vagyok és elég sovány. Tudom hogy ebben az időben normális de szinte mindenki az osztályomból melltartót hord meg menstruál csak én nem és ez kellemetlen!
2012. okt. 3. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

én is 160 cm vagyok és 12 éves

mindenki más ütemben fejlődik van aki 11 évesen fejlett de van aki még 14 évesen is fejletlen.

te későnérő tipus vagy . el kell fogadni

16éves korodig ráérsz még menstruálni

12/l

2012. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom vagy annyira okos 12 évesen, hogy tudod ezen nem lehet változtatni. Ilyen vagy és kész. 160 cm teljesen normális magasság ennyi idősen, annak meg örülj ha vékony vagy, meg annak is hogy még nem kínoz a menstruáció. Az lesz csak igazán kellemetlen.
2012. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!