Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech 100% bcaa-t megéri...

Biotech 100% bcaa-t megéri vennem ha csak napi 5grammot birok (1 adag) inni belőle?

Figyelt kérdés

Ugy gondoltam h feloldom vizben és felét edzés előtt, felét pedig edzés után innám meg.

Gondolkoztam még bcaa x-en is ugy hogy napi 3 adagot (1 adag 2 kapszula) vennék be, de akkor is az csak 1800mg Leucine 1 nap..



2015. márc. 13. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

passz... étrend rendben? valóban érdemes bcaa-t szedni?

Bocsánat én még egy olyan korban kezdtem a sportot, mikor még nem volt bcaa meg hmb meg kutyafüle, aztán megfelelõ étrenddel csodák csodájára mégis fejlõdtünk...

2015. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eddig kajára költöttem, most egy részét bcaa-ra akarom.

Van egy ismerősöm aki alig költ kajára az edzés utáni csirke rizsen kivűl és szed whey proteint, kreatint, bcaat es glutamint és 1 év alatt 40 es karja lett meg

58 as combja és elég sovány volt.

Ki akarom probálni, hátha többet fog érni.

2015. márc. 13. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként is kollégiumban lakom és nem is birok 60% tol tisztábban enni.
2015. márc. 13. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

BCAA inkább szálkásításkor szoktak használni, azt is főleg a leucin antikatabolikus hatása miatt, nah meg megfelelő mennyiségben képes a szervezet glutamint állítani elő belőle, így valamelyest segít a glikogénraktárakat is betölteni.


Viszont tömegelésnél nem sok értelmét látom, persze van anabolikus hatása is. Inkább a kajádat tornázd kicsit feljebb, ha nincs akkor vegyél tejsavót vagy más szilárd kaját.

2015. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!