Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan, hogy kihagytam...

Létezik olyan, hogy kihagytam egy hónapot, de nem ment le rólam izom?

Figyelt kérdés

Összevissza kajáltam mindenféle szemetet, a súlyom nem változott, az erőszintem nem csökkent. Kisebb se lettem, csak kicsit bepunnyadtak az izmaim. A glikonénraktárak kiürültek, de egy edzés után szinte teljesen visszatöltődött.

Ilyen van? Vagy hülye vagyok?



2015. febr. 19. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Abszolút elképzelhető. Általában azok szakadnak össze 1 hónap alatt akik cuccoztak, vagy naturálban edzettek de mondjuk betegség miatt semmit sem ettek vagy minimálisat és a szervezet felzabálja az izomzatot.Te viszont még szemét kajából is vittél be annyi fehérjét hogy megmaradjon az izom. Ha mondjuk még csinálnád pár hónapig akkor meglátszódna de ne kísérletezz :D
2015. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A súlyod se ment le, se erődből nem vesztettél, de az izmaid bepunnyadtak. Ez hogy? Te tényleg hülye vagy. Beülsz az autóba és nem fogyaszt üzemanyagot, se a gumik nem kopnak el. Létezik?? Szerinted létezik? Ugye te se hiszed el? Valamit vesztettél...
2015. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. A bepunnyadt alatt azt értettem, hoy veszített a tónusosságából picit, de egy edzés után már szinte nem is látszik.
2015. febr. 19. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!