Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg káros a fehérje és...

Tényleg káros a fehérje és öli a hímivarsejteket?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek mondta egy haverja, hogy ne szedjek semmit, fehérjét se, mert öli a hímivarsejteket, meg méreg.Most megy versenyre úgy, hogy SEMMIT nem szed. Én 4,5 éve foglalkozom a testépítéssel, és 3 éve szedem rendszeresen fehérjét. Ezt a fajtát(Nutrend) fél éve szedem. A pasas úgy szerezte nekem meg sok kondisnak jelentősen olcsóbban. Amióta anno elkezdtem fehérjét szedni, jelentôsen felgyorsult a fejlődésem. Az étrendre is úgy ahogy odafigyelek.

2015. febr. 10. 08:28
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Emberek! Engem hlyéztek le, mikor ti nem tudtok szöveget értelmezni(akinek nem inge...)?! Először is NEM ÉN mondtam ezt, hanem ez a Zoli gyerek... Nyilván van annyi eszem, hogy tudom, hogy nem öli a h.ivarsejteket.
2015. febr. 10. 13:25
 12/34 anonim ***** válasza:
0%

Én 8 évig szedtem kiegészítőket, mire egyszer csak begyulladt a bal térdem és nem tudták miért van bármilyen kivizsgálásra mentem is el. Aztán a sportkórházban őrjöngött a pali, hogy nem hiszi el, hogy ilyen vackokat miért szednek be emberek és leállított. Azóta tünetmentes a térdem.

Nyilván nem 100% hogy attól volt, de igen valószínű. Nyilván az sem biztos, hogy másnak is előfordul ez valaha is az életében.

És nyilván az sem biztos, hogy csak ezt okozza a túlzott fehérje bevitel hosszútávon.

Mellesleg jelenleg a cutler gym-be járok és az öltözőben minden nap hallom a panaszokat, hogy vagy ízületi vagy nyirokcsomói dagadás, duzzanat, gyulladás van.

2015. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
61%

"Nyilván van annyi eszem, hogy tudom, hogy nem öli a h.ivarsejteket."


Ez eddig nem derült ki.

2015. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, amielőtt ilyen hülyeségeket kérdezel, a googléba beírhatnád, hogy fehérje / fehérjék.


Már hogy a fenébe lenne káros, mikor jobban ellenőrzik, mint a gyógyszereket. Sokan nincsenek tisztában a dolgokkal, de úgy osztják az észt, mintha ők lennének a legnagyobb szakértők. Az ilyen embereket lesz.arom / semmibe veszem :) Meg kinevetem magamban, hogy te barom bárcsak tudnád milyen hülyeségeket beszélsz, akkor talán megszégyelnék magukat.


A szervezetnek 4 dologra van szüksége : Szénhidrát,Fehérje,Zsírok,Ásványok

2015. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
81%

8 ev szedes utan begyullad a terded..


Igen,ez 100 % hogy a feherje miatt van.


Nekem is eltört a karom amikor feherjet ittam,biztos attol.

2015. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Én 8 évig szedtem kiegészítőket, mire egyszer csak begyulladt a bal térdem"



XDXDXDXD

2015. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
56%

Nemár, mi van ittXDD


"A szervezetnek 4 dologra van szüksége : Szénhidrát,Fehérje,Zsírok,Ásványok"


Kihagytad az anabolikus szteroidokat, de semmi gáz, elvégre azért isszuk a fehérjét hogy bekerülhessenek a szervezetbe ezek is..

2015. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
"Kihagytad az anabolikus szteroidokat..." te normális vagy mikor ilyeneket írsz ?
2015. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Egyértelműen. Miért, szerinted mitől épül majd az izom, a csirkétől?
2015. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%
Oké Steph, Tyho itt az ideje elhagyni a süllyedõ kategóriát.
2015. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!