Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondták páran, hogy a...

Azt mondták páran, hogy a fehérje por káros. Nem hittem nekik. Szerintetek káros?

Figyelt kérdés

Szerintem nem,de ők nagyon bizonygaták nekem,hogy kárt tesz a májamban meg stb.Most akkor tegyük tisztába a dolgokat.

Várom a válaszokat.Köszönöm:)


2014. szept. 16. 14:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*bizonygatták
2014. szept. 16. 14:35
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A túlzottan magas fehérjebevitel nem tesz jót a veséknek. De ebből a szempontból mindegy, hogy húsból vagy fehérjeporból származó fehérje. Ha valakinek egészségesek a veséi akkor a napi 2g/tskg fehérje nem fog ártani.
2014. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Azt mondták,hogy akármennyit fehérjét viszek be por formában megárt,mert tele van minden sz@rral,nem 100% fehérje.

Én azt mondtam,hogy ugyan olyan,mint ha pl csirkemellet enném.

Erre kiröhögtek,és beszóltak:D

2014. szept. 16. 14:51
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük! Az ilyen dolgokat azok bizonygatják akik brutál sötétek és/vagy fogalmuk sincs mi az a fehérje és hogy mire kell.
2014. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 - palilaci - ***** válasza:
100%

Pia? Mertekkel belefer. Cigi? Aaa nem kellene szivni dehat a haveromtestverenekanagyapja mar 70 eve szivja es semmi baja. Gyors kajak, parizsi, mirelit pizza stb? Ajo a finom. Taplalekkiegeszitok, feherjedus etrend? Megol, meghalsz, osszemegy a farkad, felfuj..... hulladek egy vilagban elunk.


Kerdezo! A protein por koncentralt kaja pont. Semmi bajod nem lesz tole kiveve ha allergias vagy vmilyen osszetevojere.

2014. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a megerősítést:)

Egy dolog még lenne..Mit csináljak azzal,aki azt mondja,hogy (mivel feherje turmixot iszom)kokszolok?:D

Ez nagyon fel tud húzni.Aztmondja csak fel vagyok fújva.Igazi izom sehol..stb.

Ezekkel mit lehet tenni?:D

2014. szept. 16. 15:07
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldod a pcsaba vagy megkerdezed tole hogymi a baja hogy veled foglalkozik.
2014. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy irigykedni szabad :)
2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük hogy ők ezt mégis honnan tudják vagy honnan veszik hogy a fehérjepor tele van mindenféle sz@r?

Ezt ők így tudományosan megvizsgálták laborokban?


Bírom mikor ilyen hétköznapi emberekből hirtelen professzor meg doktor lesz!


Meg mi az hogy felfújt izom???

Az izmot képtelenség felfújni...az izom az izom olyan nincs hogy az izom felfújódik... ekkora baromságok nem tudom hogy terjednek el egyes emberek között...

Ilyet mondanak valaki egy orvosnak vagy egy biológiai tanárnak hogy felfújt izom körberöhögné az biztos!

2014. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mint mindent, ezt is lehet ésszel csinálni,meg pletykák alapján. Ha ésszel csinálod, utánaolvasol a tested igényeinek, használsz egy alap matek képességet, összeadsz és meglátod, viszel-e be elég fehérjét táplálékkal (ha komolyan edzzel, akkor nem, nem viszel). Ekkor pótolod. Hogy mivel? Megint csak lehet szar minőséget választani és magas, tiszta, jó minőségű fehérjét, tehát újra előveszi az ember az alap képességei egyikét és olvasni, tanulni kezd arról, hol és hogyan lehet jó minőségű fehérjeport szerezni, ami bevizsgált, tiszta. Beszerzi és eszi/issza. Aki ezt megteszi, azzal lehet beszélgetni róla, aki pedig a szomszéd Janitól, a zöldséges Gézukától, meg a napilapokból szedi a tudást, azzal nem kell beszélgetni róla, csak max. az időjárásról.
2014. szept. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!