Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondták páran, hogy a...

Azt mondták páran, hogy a fehérje por káros. Nem hittem nekik. Szerintetek káros?

Figyelt kérdés

Szerintem nem,de ők nagyon bizonygaták nekem,hogy kárt tesz a májamban meg stb.Most akkor tegyük tisztába a dolgokat.

Várom a válaszokat.Köszönöm:)


2014. szept. 16. 14:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Az a baj,hogy nem én megyek oda hozzájuk..meglátnak az utcán és egyből ordítanak,hogy szevasz kokszos..Ilyenkor nagyon rosszul erzem magam,mert akik csak latjak/halljak el is hiszik,hogy mittudom én mit csinálok a kokszszal.(komolyan nem tudom:D enni?inni?szúrni?:D)

2014. szept. 16. 15:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy a legtöbb ember buta, neked lesz könnyebb.
2014. szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Én elfogadom:)

Csak nem értem miért pont engem találtak meg az ilyen "buták".

2014. szept. 16. 15:58
 14/20 anonim ***** válasza:
Kiabálj vissza, hogy "ma is szabin van a terapeutád?"
2014. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Látványosan nevesd ki őket (vagy a hátuk mögött, ahogy jobban esik) de ezen nem szabad felhúznod magad.

Hiába mondasz észérveket egy totál értetlen és ehhez nagyon tudatlan embernek.

2014. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja és elfelejtettem írni, hogy IRIGYEK egyértelmű mi másért basztatnának ezért, én pl ha meglátok egy jó formájú gyereket ráfogom, hogy koxos b€zi.
2014. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 TallandThin Boy ***** válasza:

Nekünk az egészségnapon mondta az egyik előadó, hogy óva int minket az ilyen fehérjék használatától, mert káros, tönkreteszi a vesét.


Gondolom az nem káros, hogy az előadónéni testsúlya 100 kg körül volt 170 centis létére. Mondjuk ezt nem mondtam meg neki, pedig megérdemelte volna :D

2014. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.. Én apámat is lehülyéztem.. Kaptam is érte... de aztán megtudta, hogy nekem van igazam.. HAHAAAA
2014. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Most én se értek hozzá csak érdekel mert tervezném szedni, és őszintén de ez egy mesterségesen előállított dolog.

tehát tegyük egymás mellé a csirkemellet, vagy a tojásfehérjét és a fehérjeport. Tök egyforma? Vagy másképp teszem fel a kérdést.: Melyik a jobb: a kertedben növő zöldség, vagy amit a világvégéről hoznak és félig minden féle mesterséges anyagból állítják össze, hogy szép piros legyen a paradicsom de víz ize van.

Tehát szerintem sem káros, de mégse egy olyan dolog ami természetes élelmiszer. Hanem egy előállítitott valami. Állati fehérje van benne? Micsoda? Hús ledarálva és mitől lesz por állaga? Növény van benne? Senki se tudja pontosan mi a folyamat. Egy laborban van összekészítve.

jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A hagyományos fehérje – és ezzel nem a kiindulási anyagként említett fehérjekoncentrátumokat értem -, melyet a különböző élelmiszerek tartalmaznak az alapja minden étkezésnek. Ezek a fehérjék szolgáltatják hosszú távon azt a mennyiségű és minőségű nitrogént amelyek átlagos elvárásokhoz, de akár az átlagon felüli, vagy nagyon jó teljesítményedhez szükségesek.


Ezt a hagyományos nitrogénszükségletet, ami sportolóknál magasabb, csak a fent említett specialitásokkal fedezni nem csak túl drága, de még előnyös sem lenne. A szervezeted az alapszükségletét ezekkel nem képes jobban fedezni, mint a hagyományos fehérjékkel.

jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!