Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen deszka alakom van,...

Teljesen deszka alakom van, hogy változtassak?

Figyelt kérdés

168 cm és 50 kiló. Ha sokat eszem akkor nem oszlik el a zsír,hanem a hasamra gyűlik,de közben a karom vádlim, mellem tök vékony/lapos marad.

Viszont ha edzek akkor csak izom jönne föl,én pedig hájat is szeretnék (mellre, combra,seggre) mert semmi fognivaló nincsen rajtam:( Utálom az alakomat. Semmi csípőm nincsen és tök deszka vagyok. Tudom hogy ez genetika, de valamennyit nem lehet ezen segíteni?

22L


2015. febr. 5. 22:00
 1/8 Galaxis. ***** válasza:
De igen! lehet rajta változtatni.
2015. febr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó,de hogyan??? Növesszek csípőt és mellet vagy mi?:D
2015. febr. 5. 22:09
 3/8 HarciCsiga ***** válasza:
92%
A női mell zsírból áll szóval azon nem nagyon tudsz változtatni a fenekeden bőven tudsz mit alkotni guggolás sétálós kitörés felhúzás és társai (egyébként ha elkezdesz edzeni mindenre kellene már) :)
2015. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tömegnövelő étrend + súlyzós edzés kell neked. Ezzel zsír és izom is fog jönni rád. Olvasd ezt a könyvet segíteni fog: [link]
2015. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit elengedett tömegnövelő etrenden vagy akkor zsír is fog feljönni.


De ha mint keirtad a hasadra hízol akkor semmilyen modszerrel nem lesz nagyobb melled..

2015. febr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 - palilaci - ***** válasza:

Sracok minek irtok neki edzest meg etrendet? Vilagosan leirta, hogy nem akar izmot.... igaz a kozhiedelemmel ellentetben az adja testunk formajat, vagyis attol lesz valakinek jo segge de a kerdezo nem akar izmot felszedni csak zsirt a kivant helyekre.

Megoldas: plasztikai sebesz

2015. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Napi egy torta, garantált siker :)
2015. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem tetszik az ilyen alak :) Persze neked kell jól érezned magad. Nem mindenki szereti ezt a "legyen mit fogni rajta" alakot

A plasztikai sebész meg eszedbe se jusson! Egyébként ne gyorsan akarj hízni, hanem szép lassan, egyenletesen. A mozgás se árt (pl futás)

Egyébként szerintem szép lehetsz (legalábbis az én szememmel nézve) és gondolom nem vagyok egyedül. Annyira ne idegesítsd magad ezen

2015. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!