Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rosszul edzek bicepszre?

Rosszul edzek bicepszre?

Figyelt kérdés

Hello!

Vékony magas srác vagyok, elkezdtem edzeni 4 hónapja és a karomra ha ráfeszítek pl akkor oldalról nézve szépen nőtt, de előlről vagy hátulról nézve ugyanúgy keskeny maradt..valamit rosszul csinálok, vagy mit javasoltok?

előre is köszi!



2015. febr. 4. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tricepszre is kéne edzeni.
2015. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze, arra is edzek, de ha előlről nézem akkor is ugyanolyan keskeny a bicepszem....
2015. febr. 4. 20:52
 3/8 tkodit ***** válasza:
100%
A formáján nem tudsz változtatni, ahhoz a tömegét kell fejleszteni, hogy a látvány elölről is más legyen.
2015. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

akkor folytassam és idővel jön a tömeg is?

2015. febr. 4. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folytasd, egy jó tanács; kalapács-bicepsz a hosszú fejét jobban edzi a bicepszednek amely elölnézetből talán jobban feltűnik.
2015. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

Bicepsznél: A felkar támasztott gyakorlat csúcsosít. Minél szélesebb a fogás annál inkább a külső, minél szűkebb annál inkább a belső fej dolgozik. A kalapács szélesít.

A kar vastagítása viszont szerény véleményem szerint inkább a tricepsz függvénye. Legalábbis hátulról mindenképp.

2015. febr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Atyám... Nincs "csúcsosító" meg "szélesítő" gyakorlat. A bicepszed formáját a GENETIKÁD adja meg. Ezt max. sythollal meg PMMA szurikkal változtathatod meg. Annyit tehetsz, megnöveled a méretét.
2015. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!