Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom eldönteni, milyen...

Splice kérdése:

Nem tudom eldönteni, milyen típusú edzést végezzek. Kondi v Street workout?

Figyelt kérdés

Szerintetek a rendes konditermes testépítés, vagy a Street Workout eredménye a jobb, eredmény alatt persze erő, és külső szempontjából kérdezem.. 16 vagyok, 64 kg 180 centi, edzegetek, de most kéne döntenem hogy hogyan tovább.. diétával nincs probléma, az egyetlen bajom hogy elég vékony vagyok, és a vállam se túl széles. Körülbelül ilyen testet szeretnék [link] . VAGY [link] .. (tudom hogy az első képen konkrétan egy gyerek van, elég kezdetleges külsővel, de ha úgy nézzük h 16 vagyok nekem megtenné..., a második képen a Street Workoutos külső fogott meg). Őszintén a célom az lenne, hogy elégedett legyek a testemmel, és a nők is.. nagyon emelgetnem nem kell semmit, de azért legyen valami alapja annak hogy meg tudjam magam védeni az utcán is...

Szóval.

Heti hány edzés a leg optimálisabb?

Szert is szednék, maximum fehérjét, tömegnövelőt, aminosavat, de még nem kezdtem el, melyiket ajánljátok, (márka stb..). szerintem leg célszerűbb pár kilót felszedni és arra rá szálkásítani, nem?

Street Workouthoz kellhet szer?


2015. febr. 1. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A jobb oldali rohadtul nem street workoutos.

Ilyen testet sw-vel csakis szarra cuccolva fogsz elerni lasd Frank Medrano. Meg ő se nez ki igy..

2015. febr. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!