Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem tudom eldönteni, milyen...

Splice kérdése:

Nem tudom eldönteni, milyen típusú edzést végezzek. Kondi v Street workout?

Figyelt kérdés

Szerintetek a rendes konditermes testépítés, vagy a Street Workout eredménye a jobb, eredmény alatt persze erő, és külső szempontjából kérdezem.. 16 vagyok, 64 kg 180 centi, edzegetek, de most kéne döntenem hogy hogyan tovább.. diétával nincs probléma, az egyetlen bajom hogy elég vékony vagyok, és a vállam se túl széles. Körülbelül ilyen testet szeretnék [link] . VAGY [link] .. (tudom hogy az első képen konkrétan egy gyerek van, elég kezdetleges külsővel, de ha úgy nézzük h 16 vagyok nekem megtenné..., a második képen a Street Workoutos külső fogott meg). Őszintén a célom az lenne, hogy elégedett legyek a testemmel, és a nők is.. nagyon emelgetnem nem kell semmit, de azért legyen valami alapja annak hogy meg tudjam magam védeni az utcán is...

Szóval.

Heti hány edzés a leg optimálisabb?

Szert is szednék, maximum fehérjét, tömegnövelőt, aminosavat, de még nem kezdtem el, melyiket ajánljátok, (márka stb..). szerintem leg célszerűbb pár kilót felszedni és arra rá szálkásítani, nem?

Street Workouthoz kellhet szer?


2015. febr. 1. 17:13
1 2
 1/11 Szintiszoli123 ***** válasza:
18 éves korodig street workout. Megerősödsz (izomzat, ízületek, kötőszövet). 18 évesen váltasz "kondira".
2015. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A második kép egy NAGY F..SZSÁG.


Remelem ezt te se gondoltad komolyan.

2015. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem kell attól tartanod, hogy lemész kondiba, és akkora leszel, mint a második képen. Ronnie Colemanben benne van már minimum 3 patika, és egy raklap növekedési hormon...
2015. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Naturálban nem leszel kettes szekrény. "Szereket" pedig sw-hez is lehet szedni. Nem lesz tőlük bajod, csak először étrend legyen. És olvasd el a Sárga Kapszulát.
2015. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én eleve nem értem, egyesek fejében miért zárja ki az egyik edzésforma a másikat? az értelmesebbek összekötik a súlyzós és a saját súlyos edzést és probléma megoldva...
2015. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Esetleg 1. képhez segít valaki egy edzéstervet összeállítani?:) akkor összekapcsolom a 2t, mellesleg 100% whey proteint néztem aminoval:) [link] ezt néztem ki
2015. febr. 1. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:

A második kép aranyos. :D Kicsit sem csúsztatás, hogy street workouttal ki lehet így nézni átlagos genetikával.


"Szert" majd akkor "szedj", ha lesz étrended is, addig felesleges. Utcán megvédeni magad küzdősporttal fogod tudni, nem testépítéssel/street workouttal.


Izmos testalkatot a leggyorsabban és legegyszerűbben súlyzós edzéssel érhetsz el, ha nagyon kezdő vagy, kezdetben csinálhatsz csak saját testsúlyos edzést is, azzal is fejlődni fogsz egy ideig.

2015. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
64ről 80ra szeretnék felhízni. [link] ha ezt megtudom tartani az elegendő lesz? étrend szempontjából persze... mellesleg [link] ezt néztem ki hozzá
2015. febr. 1. 21:36
 9/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg a 2. képem nem a páncélkocsira gondoltam hanem a jobb oldalira a street workoutosra..:D ki akarna úgy kinézni mint az a nagydarab, seggét nem tudja kitörölni..
2015. febr. 1. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:
A jobb oldali sem street workoutos, és nem is biztos, hogy naturál. A bal oldalira meg jó eséllyel soha az életben nem fogsz hasonlítani, még koksszal sem.
2015. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!