Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen jó gyakorlatokat...

Milyen jó gyakorlatokat tudtok fenékre?

Figyelt kérdés
A guggolás kilőve (térd miatt), a lábemelést pedig csinálom.

2015. febr. 1. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A guggolás márpedig alap.
2015. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
péntek enikő!
2015. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi van a térdeddel?
2015. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 - palilaci - ***** válasza:
0%
Kitores, felhuzas. Labemeles a hasizmot edzi. Pentek Eniko meg még mindig bugyuta torna.
2015. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 HarciCsiga ***** válasza:
Erdekes hogy minden embernek szar a terde nagyon erdekes inkabb csak lustak edzeni vagy megtanulni guggolni vagy helyrevagni ami rossz
2015. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lábemelés oldalra, hátra (közben fél lábon azért állsz)
2015. febr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Erdekes hogy minden embernek szar a terde nagyon erdekes inkabb csak lustak edzeni vagy megtanulni guggolni vagy helyrevagni ami rossz"


Mi abban a nagyon érdekes,hogy valaki nem akarja megkockáztatni,hogy szétcsessze a térdét? Nyilván vannak lusták is,de egy csomó embernek nem segít sem az ízületvédő,sem a szabályosság,bemelegítés,krémek,bandázs,semmi,mert egyszerűen nem bírja a térde és kész.Persze tudom,hogy könnyebb rögtön leszólni másokat,mert ez a divat,és akkor te lehetsz a true testépítő,aki megmondja a tutit,hogy mindenki csak kifogásokat keres.


Kérdező

A lábemelés hátra jó rá,azt csinálhatod teremben is,már ahol van ilyen gép.

2015. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A térdem műtve volt nemrég, ezért is nem akarok guggolni és nem vagyok lusta, már 10 kgt fogytam, de köszönöm a feltételezést. Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 1. 20:44
 9/12 anonim válasza:
Istem... Az ilyen embereket bírom a legjobban... Fogalma sincs mi történt a másik emberrel.. Fogalma sincs hány évig szenvedett a terdevel mert már kétszer is kifordult, amire megműtotték,de azért lusta -.- gratulálok
2015. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 HarciCsiga ***** válasza:
Lehet durcizni lepotyintom :D
2015. febr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!