Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el egy Testépít...

Hogyan kezdjek el egy Testépítést?

Figyelt kérdés
most jelenleg 7. edzésemnél tartok stillmasstól rendletem tömegnővelőt és azt szedem és rendszeresen ahogy kell de valami rendszeresség is kellen hány napot edzek stb meg hogy mi következzen ezután 1 hónap tömegnővelő után protein avyg még marad az
2015. jan. 30. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sárga kapszulát olvasd el mindenképp. Aztán nem teszel fel ilyen kérdést :)
2015. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de,, nem igaz mi a szarért nem lehet ezt leírni nem azért fordultam az oldalra hogy egy könyvet olvasgassak ezt nem lehetne leírni
2015. jan. 30. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
google--->alapismeretek (shop.builder-es)---> cikksorozatot végigolvasni.
2015. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mellesleg ilyen menő névvel, megtanulhatnál írni az anyanyelveden..
2015. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azert nem írjuk le mrrt ez egy bonyolult folyamat es a lof..sz se fog itt neked oldalakat irkalni. Legyel mar annyira önalló te szerencsetlen.


Mellesleg komolyan evekig akarsz testepiteni de nincs k..va fel orad egy könyvet elolvasni?


A hozzad hasonlo lusta kis b..zigyökerek kb 1 honap sírva adjak fel a dolgot de addig hatraltatjak a normalisan edzőket. Szóval inkabb tedd meg most.

2015. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért mert sz. art se tudsz a testépítésről. Azt hiszed hogy a tápkiegektől fogsz fejlődni. Nézzél utána mert nem így van ahogy gondolod.
2015. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Istenem, ez a gyökér mai fiatalság :D Hozzáfogna valamihez, de nem tud lóf4szt sem, tudjon helyette más! Ajánlanak neki egy kb. 100 oldalas könyvet, amit 2-4 óra alatt ki lehet végezni, oszt fel van háborodva, hogy neki olvasnia kéne :D Tipikus, minden most kell, azonnal, de egy darab szalmaszálat nem tenne keresztbe érte az illető.


Majd felnőttkorodban is viszed az adóbevallást anyucihoz, hogy megírja neked? Vagy majd hőbörögsz a NAVnak, hogy "nem igaz höpöpöpö, mi a szarert nem lehet eszt leirni nekem". Konkrétan azt kéred, hogy valaki elolvassa helyetted az így is kb. végletekig tömörített könyvet, és ugyanazt leírja ide, gratulálok, marha jó logikád van. Edzeni ne eddzen helyetted más? Nehogy már a nyúl vigye a puskát. Azt hülye lusta szemtelen pimasz kölkét már neki, hú de felb4sztam magam.


Írni meg tanulj meg, vagy legalább ne tennéd ki a neved mellé nagy büszkén, hogy "HUN". Ilyen hozzáállással+ezzel a helyesírással nem sok mindent fogsz elérni az életben.

2015. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ó nem csak a HUN al van gond ebben a névben, a Nyilas is nagyon menő főleg a HUNal ebben a formában :D
2015. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!